Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan lehet ilyen körülmények...

Hogyan lehet ilyen körülmények között leszokni a cigiről?

Figyelt kérdés

5 éve dohányzok, az első pár évben csak napi pár szálat szívtam, majd ezt követően...felment napi 12-14 szálra. Szeptemberben kezdtem az egyetemet , azóta viszont tovább nőtt ez a napi mennyiség.Napi 18 szál , néha egy doboz volt az átlag. Most vizsgaidőszak van, és egy doboz felett is elmegy egy nap, tanulás közben ezt az egy szünetet hagyom meg magamnak, és így kb 40 percenként le kell mennem rá gyújtani.Ha nem cigizek, másfél óra múlva már feszült és fáradt vagyok. Tudom, hogy nagyon káros, a negatív kommentek kimeljenek , amik csak a kiosztásra mennek. Káros , le kéne szokni, első körben is nagyon lecsokkenteni. Tudom. Ha nem kéne tanulnom, akkor könnyebb dolgom lenne, mert el tudnék sorozatozni , edzeni kicsit, telefonozni stb. és kibirnam huzamosabb ideig nélküle.Most félek leállni , mert depressziós lennék, és az vizsgaidőszakban nem előnyös.


Mellette szoktam energiaitalt is inni, de már abból is elegem van.


Valaki hasonló helyzetben?Mit lehet így csinálni ?



máj. 26. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit.
máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Senior Séf ***** válasza:
100%
Soha ne a körülményeket okold. Azok mindig voltak, vannak, és lesznek. Csak csináld, amit elterveztél.
máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne vizsgaidőszak alatt akarj leszokni!! A lehető legnagyobb stresszben a legnehezebb.

Utána miért nem ér rá? Nem tart az olyan sokáig.

máj. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!