Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti hány évesen és milyen...

Ti hány évesen és milyen körülmények között szívtad el az első cigidet?

Figyelt kérdés

Sztorikat szeretnék hallani, hogy mi lett utána:rászoktál e vagy se, lebuktál e vele, ha igen, mit szóltak.

Azért vagyok kíváncsi, mert én ma szívtam el életem első cigijét, és nem akarok rászokni, ugyanakkor viszont jó volt, le is tüdőztem párszor, de nem lett köhögő rohamom, és jó érzés volt, szóval kíváncsi lennék másokkal hogyan történt ez.

16/l



2018. nov. 27. 17:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%
13 ėvesen haverral loptuk a faterjától. Munkást(!)... Elmentünk bringázni, hogy ne lássanak meg hogy cigizünk mert kaptunk volna. Meg vittünk rágót hogy kicsit elvegye a szagot utána. Milyen volt? Mint ha fejberúgtak volna. Nem szoktunk rá. Ennek kb 26 ėve. Mondjuk vettünk pár dobozzal azóta, illetve akkor oszt kirandulasra, de ott is csak elbújva lehetett. :D
2018. nov. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
16 vagy 17 évesen együtt nyaraltunk egy barátnőmmel és akkor. Nem szoktam rá. Csak kíváncsi voltam, hogy milyen, de ennél több nem is kell.
2018. nov. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Mi szintén 16 évesen szívtam el az első ciginket, marha rosszul esett, ezért 54 évig szívtam mint az őrült, 2 éve viszont abbahagytuk.
2018. nov. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%
Soha egy slukkot se szívtam és nem is tervezem. Az egyik legnagyobb hülyeség kipróbálni, hiszen semmire se jó, csak esélyt ad vele magának az ember arra, hogy rászokjon.
2018. nov. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%

Jó környéken laktam, igy már harmadikos korunkban a játszótéri bokrok között suli után cigiztünk.

Hetedik utáni nyári szünetben már napi egy doboz románcnál tartottam. Most vagyok 62 és 3 doboznál tartok naponta.

2018. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%

15 évesen

Ki akartam próbálni, aznap buliztam, az egyik barátom kért cigit valakitől én meg beleszívtam.

Azóta is cigizek :/

17/L

2018. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%

Az egész család nagy cigiellenes.

Úgy jött, hogy beszélgettünk (anya apa jelen) hogy milyen íze lehet és erre apám kezembenyomott egyet. Mondta: hát próbáld ki. Egy slukk elég is volt.

A szekrényben volt egy szál db, nem is tudom mi okból, de szerintem ő sem tudta :D

12 voltam.

N

2018. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

14-15 évesen loptunk az ikertesómmal anyától egy szálat és ketten elszívtuk titokban. Aztán ráálltunk a lopkodásra egy darabig és titokban cigiztünk. Aztán a húgom észrevett minket és azt mondta hogy adjunk neki is vagy megmond anyának. Adtunk. Aztán mégis lebuktunk mert már annyira sokat loptnk tőle. Egyszer csak anya hazajött és adott nekünk egy doboz cigit hogy ne az övét szívjuk. Hugi utána is a nyakunkra járt hogy adjunk neki vagy megmondja hogy előtte is vele cigiztünk. De aztán hamar lebukott és anya baromi dühös lett mert nm volt még 14 se... De azt mondta hogy lopta tőlünk szóval nem árult be. Tiltotta anya de aztán hugi csak nm hagyta abba úgyhogy elfogadta

Meg az elején sokat hívtunk át barátnőket még a lopkodós időszakban akik velünk cigiztek.

Nekem amúgy tetszett elsőre mert szédültem tőle és tök vicces volt. Ikertesóm viszont nagyon köhögött kevesebbet is szívott belőle aztán utána egy darabig csak én szívtam vagy ő max enyémből egy-kettőt. Aztán elkezdte ő is rendesen. Húgom szarul nézett ki de végigszívta hogy megy neki :D

Jó rég volt már de mind dohányzunk azóta is... 26/N

2018. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%
most nemtudom hogy először cigiztem vagy bebaszva a fénymásolópapírt tekertem be xd, de az szar erzes a torkodnak xd
2018. nov. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
11 évesen. Nagyobb gyerektől kaptam akivel jóban voltam...csak pár slukkot szívtam bele (3-an szívtuk el), de nem tetszett, köhögcséltem meg ilyenek. Ezért nem is szoktam rá. Aztán 14 évesen szívtam el 1 egész szálat egyedül. Ekkor már le tudtam tudőzni, és nem köhögtem szoval nem volt kifejezetten rossz, viszont annyira jó sem ezért ekkor sem folytattam. 16l
2018. nov. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!