Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszoktam a cigiről, mennyi...

Leszoktam a cigiről, mennyi hízásra számítsak? Éppen egy fogyókúrában is benne vagyok, eddig azzal is jól haladok, nem vagyok éhesebb sem úgy érzem, így is kell számítani hízásra?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem tavaly 7hónapra sikerült abbahagyni a cigit,és 4 kg jött fel.Igaz én nehéz fizikai munkát végzek és így sikerült lemozogni a többit ami feljött volna.Ez a 4kg folyamatosan jött fel a 7 hónap alatt.Sajna visszaszoktam a cigire és a kilogrammjaim 2 hónap alatt lementek. :-(

Én mindíg gumimacit rágtam,de nem ettem sokkal többet.

2009. jan. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha meg tudod állni, hogy állandóan egyél, akkor nem fogsz felszedni egyetlen kilót sem. Itt a kulcs az önfegyelem, hogy le tudd küzdeni az ingert, hogy valamit a szádba vegyél.

Anyukám egyszer kb. 10 éve fél évre leszokott a dohányzásról, de kényszerevő lett, napi egy kiló (!) kenyeret megevett "csak úgy", plusz a feltétek. Fél év alatt majdnem 20 kilót hízott. Mikor visszaszokott a cigire, lementek róla a kilók.

Barátnője viszont két cigimentes év után negyven (!) kilót hízott. Ő is visszaszokott, de mellette ugyanúgy megmaradtak a falási szokásai, így most a 170 centijéhez kb. 100 kilót nyom, úgy néz ki, mint egy bálna (akkora a hasa, mintha hét hónapos terhes lenne, XXXL-es ruhákat hord). Azóta meg siránkozik, hogy hiába a cigi, nem tud lefogyni. Hát, marhára megérte visszaszokni, mondom én.

2009. jan. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem attól függ,hogy megállja,hogy nem eszik.

Enni kell!!!

Marad fenn 1-2 kg,mert a tápanyagok jobban tudnak hasznosulni,mivel nincs a cigi káros hatása.

2009. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A cigi elveszi az étvágyat. Ha abbahagyod, figyelni kell arra, hogy ne nassolj, mert ha elengeded magad, könnyen felszaladhat 10 kiló plusz.
2009. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pár hónap alatt 5 kg szaladt fel. Azóta tartom a súlyom, pedig semmit sem teszek érte, ráadásul ülő munkát végzek.
2009. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!