Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Gáz 13 évesen napi fél doboz...

Gáz 13 évesen napi fél doboz piros bondot elszívni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 14:46
1 2 3 4 5
 21/43 anonim válasza:
72%

pénzpocsékolás és ráadásul még a tüdőd is fekete lesz tőle..:S én 13 éves lány vagyok és anyukámékkal kötöttem egy "szerződést" szóban hogy nem fogom sem kipróbálni sem pedig használni a cigit.és nem szeretem azok az embereket akik cigiznek, nagyon rossz,büdös,és csak menőkézni lehet vele..xD

szerintem szokj le róla és gondolj arra hogy milyen lesz a tüdőd...hát elég furcsa..:/

2009. júl. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
95%
szánalmas kis ratyi vagy. szívjad csak.. majd beledöglesz
2009. júl. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
97%
sztem csináljátok azt, h barátnőddel közösen elkezditek csökkenteni az adagot. mondjuk a kövi nap csak 9et szívunk, ezt egy hétig, utána márcsak 8at, és kilehet találni ilyen büntiket egymásnak :D úgyis egypár vagytok, használjátok a fantáziátokat. vagy nem büntiket, hanem nyereményt annak, aki mondjuk kibírja egy hétig a megadott szállal. nem pénzbeli, hanem mondjmuk vmi szexuális, vagy ilyesmi. hasznos, mert csökkented a cigi mennyiségét, ésmég izgi is.
2009. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim válasza:
85%

szerintem egyszerűen csak feltűnési viszketegséged van.

Te is tudod hogy gáz , próbálsz itt felcsapni hogy 13 évesen mekkora legény vagy.

Tudod mit , szívj piros Dunhill t , hátha hamarabb meghalsz!

Bocs de most erre nem tudok mit mondani

2009. júl. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
91%
13:24: ez jó ötlet lenne, ha egy összeszokott, komoly és érett pár lennének, nem 13 éves kis szarosok.
2009. júl. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen MINDENKÉPP CIKI A DOHÁNYZÁS!

Ha NÉHA mégis ártani akarsz Magadnak, akkor vedd figyelembe, hogy a cigarettának nemcsak nikotin-tartalma, hanem kátrány tartalma is van...Minél olcsóbb és erősebb cigit választasz, annál több lesz benne a nikotinnal együtt a kátrány is!

Szóval - csak, hogy pl. ne maradj alacsony (a cigaretta gátolhatja a növekedést), lehetőleg pár évig még MELLŐZD A RENDSZERES DOHÁYZÁST, ha pedig nem bírod megállni, inkább drágább, jobb minőségű, alacsonyabb kátránytartalmú cigarettát vegyél, és abból szívj kevesebbet.

2009. júl. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
31%
Hát én nem értek egyet,mert sztem 13 évesen nem ciki a cigizés!Én is 13 éves vok és van egy csomó haverom aki 13 éves(v 14)és cigizik,de azért ők sem napi fél dobozt,de naponta legalább 5-6 szálat kb.!És lehet h vki cikinek tartja,de sztem a 13-18 vagy nemtom hány éves korig,de ebben a korosztályban most menő h cigiznek.Majdnem minden 13 éves ismerősöm cigizik!És mindenki saját maga dönti el,h akar-e cigizni vagy nem!És sztem azt te is tudod h káros a cigi,tehát te magad döntöd el h károsítod-e magad(NAPI FÉL DOBOZZAL!! de én nem ítélem el azokat,akik cigiznek,de mindenkinek megvan a saját véleménye!)
2009. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon is gáz, és mivel tudom hogy mindenki azt hiszi hogy ez menő, felvilágosítalak: egyáltalán nem az.

Gondolj bele, milyen gusztustalan; -sárgák a fogaid

-büdös a szád


FUUUJ! Azonnal szokj le!

Bocsánat a kifejezésért, de a seggeden van a tojáshéj még!

2009. júl. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
73%
az utolsó előtti vagyok:sztem pedig éppen azért menő mert mindenki azt gondolja és ettől lett menő az aki cigizik,főleg ha olyan emberek között van akik szintén cigiznek!Olyan sokan azt mondják,hogy büdös lesz tőle a száj,meg minden,de aki ugyanúgy cigizik mint ő,azt nem fogja zavarni a cigiszag sem!
2009. júl. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
Maxi gáz pajti. égő. ciki.
2009. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!