Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Gáz 13 évesen napi fél doboz...

Gáz 13 évesen napi fél doboz piros bondot elszívni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 14:46
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
74%

Kössél belém! Úgy van! Ezeket szerint te is egy dohányos vagy! Dögöljetek meg együtt ;)


Csak azt nem értem, miért kell belém kötni, hogyha segíteni próbálok? Beléd is lehetne ha ennyire véded! Ennyi...

2009. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
hát ha már 13 évesen elakarod kezdeni a szervezeted leépítését akkor hajrá,sok sikert !
2009. júl. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

18:22-esnek

lehet hogy 13 éves gyerekek közt "menő" de ha majd nagyobbak lesztek akkor már nem lesz menő számotokra sem mert akkor már emiatt nem fognak menőnek tartani titeket.Én 17 éves vagyok és azt látom a környezetemben hogy mindenki próbál leszokni de senki sem tud.Nincs benne semmi menő,majd ha te és a korosztályod is leszeretne szokni mert nem fogtok lefutni 1 rohadt kört a suliba akkor majd már nem lesz olyan menő hidd el.Csak még éretlen a gondolkodásod.


17F

2009. júl. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

18:22-es vok!Értem,hogy nem menő és nem is egészséges,de ők ezt gondolják!!

Ja, és én nem cigizek!!!!!

2009. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
51%

Tedd már fel magadnak is a kérdést!

Ha már dohányzol, valami nagyon gyengét, pl sárga multit, és napi 2-3 szálat maximum!

A bondot a csövesek, maffiózók, és sittesek szívják.

2009. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

21:40

ez eléggyenge sztereotípia...

én sok embert ismerek aki bondot szív és egyik se visszaeső bűnöző ...=/

2009. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Erre egyáltalán nem vagyok büszke, de ez is én voltam: szóval, én sokáig (majdnem 15 évig) dohányoztam úgy, hogy nagyon korán 15-16 évesen kezdtem. Bizony azért, mert menő volt a suliban aki dohányzott. 3 éve abbahagytam, és azt kell mondjam, ez életem egyik legjobb döntése volt, ma már a füstjét is útálom! Ma már bánom, hogy elkezdtem...
2009. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
A volt középiskolai biológiatanárnőm 15 éves kora óta szív naponta egy doboz cigarettát. Azt mondta, már semmi öröme nincs benne, csak nem tudja letenni, és hogy igazságtalannak tartja, hogy amikor még le tudta volna, akkor senki nem szólt neki előre, hogy milyen lesz később. Ráadásul biológiatanárként a következményekkel is jobban tisztában van, és nagyon fél, hogy mi lesz, ha pl. fiatal nő létére gyereket akar majd szülni (még ha le is tenné valahogy a cigit, mennyi kárt okozott az eddig elszívott anyag a leendő petesejtekben, petedombban?). Szóval vigyázz.
2009. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:

sztem ne cigizz mer olvastam vmi h minden szal cigi az életedből kb -30 perc ugyh tedd le


14/F

2009. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
18:22: De mondjuk ha egy tisztességes, normális, nem cigiző lánnyal randizik, akkor a lányt talán zavarhatja...
2009. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!