Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A vizeletben ki mutatható a...

A vizeletben ki mutatható a dohányzás?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 19:01
1 2
 1/11 Carena ***** válasza:

Honnan szedsz ilyen hülyeséget????????

Nem!

2010. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kösz a választ am csak hallottam és kíváncsi voltam!
2010. nov. 21. 19:09
 3/11 anonim ***** válasza:
1. válaszónak: tudod a kérdező biztos fiatal és szüleivel megy valami labor vizsgálatra és fél h kiderül:) ... ennyi szerintem
2010. nov. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A füves cigi elvileg kimutatható
2010. nov. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Legalábbis nekünk suliban mindenki ezt mondja, rendőrség, pszichológus, mindenki..:D

Lehet csak el akarnak ilyeszteni

2010. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hoppá sorry ijeszteni:$
2010. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy nem. A füves cigi azonban kimutatható DE(!) ahhoz külön vizsgálat kell, általában azt nem vizsgálják meg tudtommal.
2010. nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

gyerekeket annyi mindennel meglehet félemlíteni h nem igaz :D


kimutatható a füves cigi :D igen ki, külön vér és vizelet vizsgálattal ahol direkt a thc mennyiséget figyelik...


a másik meg hogy egy dohányossal beszélget egy nem dohányos körülbelül 3 percet, illetve köszönésnél közelebbi kapcsolatba kerül vele, és egyértelműen kiderül h dohányzik, nem kell ehhez semmilyen vizsgálat.

2010. nov. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nem vagyok meg ijedve szó nincs semmilyen szülővel megyek orvoshoz nem próbálnak megfélemlíteni egyszerűen kíváncsi voltam, hogy egy sima vizelet vizsgálatnál kimutatható-e a

dohányzás és ez csak sima cigi semmi fű!

2010. nov. 23. 13:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha nagyon akarnák, akkor a rendszeres dohányosnak vérből kimutathatnák, hogy dohányzik.


Viszont egy vérvizsgálat drága dolog (az államnak), így csak azt vizsgálnak amit muszáj. Nehogy elhidd már, hogy egy rutin vérvizsgálaton ilyesmit vizsgálnak...

2010. nov. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!