Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Gátolhatja a gyógyulásomat az...

Gátolhatja a gyógyulásomat az is, hogy dohányzom?

Figyelt kérdés
Aug. 29-30-31-én voltak ifjusági napok akkor megfáztam és volt, hogy csillapodott, volt h rosszabb lett... ha nem dohányoznék meggyógyulnék?
2010. nov. 23. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nőne az esélyed a gyógyulásra... A dohányzás károsítja a tüdőt, csökkenti a fertőzésekkel szembeni ellenálló képességét, és lassíthatja a gyógyulást. Nekem van egy ismerősöm, aki fiatal kora óta erős dohányos, és szinte állandóan tüdőgyulladása van, amiből teljesen sosem lábal ki, mindig visszaesik... Egyrészt,mert nem fekszi ki, hanem "kihordja lábon"(dolgozni járt vele legutóbb is,aztán a végén a sürgősségin,majd a tüdőklinikán végezte),másrészt pedig mert még tüdőgyulladással is (úgy,hogy majd megfullad közben) ugyanúgy dohányzik,mint máskor...
2010. nov. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
megnő az esélye h meggyógyulsz igen, de nemjelenti azt h biztosan meggyógyulsz. ha úgy fáztál meg h az csak gyógyszerrel múlna el akkor cigi idevagyoda nemgyógyulsz meg magadtól.
2010. nov. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Phoney ***** válasza:
Hogyne gátolhatná, a dohányzás terheli a testet. Alkalmi dohányosként nekem ez nem kérdés, de azt hittem azért a dohányos is észreveszi.
2010. nov. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!