Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Segítség! A 11 éves fiamnál...

Segítség! A 11 éves fiamnál cigit találtam! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amikor haza jött a suliból őrült cigiszagot éreztem és utána amikor kimostam a gatyáját egy doboz Bondot találtam benne.
2010. nov. 24. 13:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Tedd a szobájába az asztalára a cigisdobozt, és hagyj ott egy üzenetet neki, hogy erről még beszélünk.

Mindenképpen besz6élj vele. Nem kell keményen, csak puhatolózz,hogy most akkor mi van? Ha nagyon szigorúan lépsz fel, akkor titkolózhat , és nem lesz többé bizalma feléd.

2010. nov. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
mindenképpen rákérdeznék, de finoman. Aztán mutatnék neki pár képet a neten, milyen tüdőket, egyéb betegségeket okoz. Persze ha tiltod, annál inkább akar cigizni. Remélhetőleg csak kipróbálni vette, és nem fog rászokni.
2010. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm...Lehet hogy ha hagynám hogy cigizzen, hátha leszokik!
2010. nov. 24. 13:31
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy megverd! Anno 10 éves volt a lányom és a cigimből csórt 4 darabot. A szomszéd fíúval hátul a kertek alján ugyancsak szívták mind a ketten. Persze odamentem hozzájuk, piszkosul meglepődtek. - Na mi van nagyfíúk szívjátok el, nehogy kárbavesszen a cigim, ha már hozzáfogtatok. Elszívták és azóta sem dohányzik egyik sem. Sőt a lányom kifejezetten utálja még a cigifüstöt is. Nem szabad bántani,inkább üljél le vele, és őszintén beszélgessél el vele. Mi örömöt okoz neki, vagy csak kíváncsiságból tette. Légy higgadt és bölcs, többet érsz vele.
2010. nov. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Ha rászokik, nem fog leszokni - a nikotin függőséget okoz. Ezt még csírájában kell elfojtani. 11 éves... azt még lehet büntetni, de csak ha szép szóval nem megy. Először beszélgess vele, aztán helyezz kilátásba zsebpénzmegvonást, szobafogságot, nem járhat focizni, nem netezhet stb. (ami fontos neki). Aztán tartsd is be.
2010. nov. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%

a 11éves fiadnak hagynád hogy cigizzen??

nevetséges,hogy a 14évek cigiznek,nem az hogy egy 11 éves.

Gratulálok,miért kértél segítséget ha ez a véleményed?

nem értem a kérdés lényegét ha egy ilyet írsz utána...


kérdezd meg miért vette a cigit,kivel próbálták ki,esetleg mióta cigizik...

de szerintem egyszerűen nevetséges ha hagyod hogy dohányozzon 11évesn..

17/l(nem dohányzom,én is kipróbáltam kíváncsiságból,nem zavar se a füstje se a szaga..mielőtt valaki azzal jönne antidohányos vagyok)

2010. nov. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szerintem jó dolog a cigizés és Ő mértnem tapasztalhtja meg???
2010. nov. 24. 14:45
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szívass el vele vagy 5 szálat egymás után,olyan hányinger rájön,meg szédülés hogy elmegy a kedve tőle.
2010. nov. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted jó dolog? Végülis szívjátok csak, éljen a természetes szelekció. A kisfiad kb 30-40 éves korában fog meghalni rákban, és minimum egy lakás árát fogja elpöfékelni, ha most elkezd dohányozni.
2010. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Leszarom..
2010. nov. 24. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!