Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Csak a rendszeres dohányzás...

Csak a rendszeres dohányzás segíti elő a trombózist, vagy az is, ha pl. kéthetente szívok kb 3-4 szálat?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Az is. 3-4 szál is ugyanúgy lerakódik a tüdődben és engedi ki magából a káros anyagokat.

Amúgy meg nem a trombózis a legveszélyesebb a dohányzásban. A tüdőrákosok 95%-a bizonyítottan a bagótól lett rákos.

2010. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenféle fajta és gyakoriságú dohányfüst belélegzése, szívása elősegíti.
2010. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hohóó, én is így kezdtem, hetente csak pár cigi, aztán egyre gyakrabban, és később már lett belőle napi egy doboz.


ez egy olyan folyamat, amit nem tudsz kontrolálni, ezért kell most befejezned a cigizést, amíg könnyen le tudod rakni, mert különben már késő, és jöhet a trombózis, tüdőrák, és amit még ellenségednek se kívánnál.

2010. nov. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Az a 95 % nagy kamunak hangzik. Ezer más rákokozó dolog van a világon
2010. dec. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kamu, nézz utána. Nemrég voltam onkológián gyakorlaton. Elég megdöbbentő volt.
2010. dec. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha rendszeresen dohányzol az igen, megnöveli a rák, trombózis...akármilyen betegség következményét. Viszont egy passzív dohányost hamarabb elvisz ilyen betegség mint azt aki alkalmi dohányos mivel a szervezete nincs hozzászokva az anyaghoz. Szóval teljesen mindegy h dohányzol e vagy sem ha csak ennyit szívsz...de igen kockázatos hogy egyre többet akarsz majd és vagy meg tudod állni vagy nem... nem tudom hogy megéri-e...
2010. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én is csodálkozok rajta de meg tudom állni és nem is bírnék állandóan cigizni
2010. dec. 5. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!