Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Na 14 éves vagyok és dohányzom...

Na 14 éves vagyok és dohányzom nem nagyon de alkamatkor igen nagyon kéne dohány mert rá szoktam . A XI. kerületben melyik bolt ad ki cigit?

Figyelt kérdés
DOHÁNY
2010. nov. 29. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Rászoktál? ÉS akkor mi van?

Szokjál le, és kész.

Nehogy már 14 évesen itt meghalj egy kis cigiért.

Én is 14 vagyok, az életben nem fogok cigizni.

Amúgy ellentmondás van már a kérdésben is, mert azt írtad nem nagyon dohányzol, csak alkalmakkor, de rászoktál.

Vagy kitaláció a kérdés, vagy elég hülye vagy . (Hát már bocs)

2010. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A kerepesi úti temető melletti dohányüzletet ajánlanám.


Jó lenne, ha kezdenél -mert 14 évesen már "függő vagy" ahogy írod- kicsit a magával temetővel is megbarátkozni.

2010. nov. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"nagyon kéne dohány mert rá szoktam"-pfejj mekkora kamu az egész...
2010. nov. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
halllod... hogy tudtál rászokni ha nem is tudsz magadnak venni?:D
2010. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egyszerűen és könnyen rá lehet szokni...elég ha van olyan ismerősöd aki betöltötte a 18.életévét...én is 14 voltam mikor rászoktam... szal nem tom mit pattogtok...
2011. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves 22:22!

Köszönjük hogy kiállítottad saját szegénységi bizonyítványod. Itt nem azon van a hangsúly hogy ki hogyan szokik rá valaki. De 14 évesen? Hova jutunk? Mellesleg ha nem tud hol venni hogy szokott rá? Igen a sablonszöveg "bezárt a bolt ahol eddig vette"

kb minden hugyos ezzel terel ha ezt felvetik itt neki...

2011. jan. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kamu a kérdés, csak tudni szeretné, hol kaphat cigit amivel menőzhet az általánosban a spanok előtt... válaszom: szinte bármelyik 24/7 :)
2011. febr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!