Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy töltsem úgy be a cigit,...

Hogy töltsem úgy be a cigit, hogy a szűrőnél is legyen dohány?

Figyelt kérdés

Tegnap óta töltöm a cigit, egyszerűen nem jön össze, hogy a szűrőhöz is jusson dohány (vagy csak elenyésző mennyiség).

Kb. 1,5 cm az "üres".

Szofi hüvely, rövidebb a szűrője, lehet, hogy ezért van?

Biztos van valami praktika, erre lennék kíváncsi!


2011. okt. 27. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Amikor megtöltöd és kész, akkor a szűrőjével lefelé kicsit tömörítsd a dohányt úgy, hogy az asztalhoz csapkodod..tehát azt a részt ütögesd oda szájjal lefelé, amit be szoktál kapni.Merőlegesen az asztalhoz.

Nem agresszívan..bocsi, de nem tudom a műveletet ésszerűbben leírni :S

2011. okt. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ütögesd bele, bár 1,5 cm az sok. Szerintem kevés dohányt teszel a töltőbe!!!
2011. okt. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szóval úgy ütögesd oda, mint a majdnem üres ketchupos dobozt, amikor azt akarod, hogy a végéből a cucc előre menjen a nyitójához.
2011. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Valóban én is ezekre a megoldásokra gondoltam elsőként. Fizikai törvények ellenére ez mégsem orvosolja a problémám.

Megmértem a szűrőjét, pont 1,5 cm. Goldengate hüvelyt lehet még kapni, annak mekkora a szűrője?

2011. okt. 27. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szűrőfüggő a gondod. Én is így kezdtem. A megoldás, hogy az elejébe figyelj oda, hogy megfelelő mennyiségű dohány kerüljön. Amikor túl sokat tettem a töltőbe, olyankor nem is tudtam leütögetni. Meg kell találnod a megfelelő mennyiséget és néhány finom ütögetéssel tökéletes lesz a cigid. Igaz, én a végét amúgy is üresre hagyom, mert ott becsavarom a papírt. Így nem szóródik ki a dohány.
2011. okt. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igazán fájntos , tömör Cigit csak kézi

töltéssel lehet csinálni.

Kb. egy centi dohányt beszór, csapkod, és KivülrŐL!!! CERUZÁVAL TÖMKÖD. Koh -i NOOR pont beleillilik. MEGTANULOD, UTÁNA 1 PERC ALATT KŐKEMÉNY, JÓL ÉGŐ CIGIt DÖNGÖLSZ, TETSZőLEGES ÁLLAGÜú DOHÁNYBÓL.

2012. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!