Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Normál, műanyag öngyújtót hol...

Normál, műanyag öngyújtót hol lehet feltölttetni? Illetve mivel lehet? És hol? Azt tudom hogy a zippokban benzin van.

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Legotbbet nem lehet. Nagyon ritka az amit lehet. Eldobbando cikk.
2010. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ok. Van egy fém gyújtóm is. Azt tuti fellehet. Hogyan? Mivel?
2010. dec. 4. 14:38
 3/7 anonim ***** válasza:
töltőgázzal...
2010. dec. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez igen amatőr kérdés, remélem nem a fiatalságodnak tudható be, hanem hogy csak kacsintgatsz a ohányzás felé. Bár semmi közöm hozzá...
2010. dec. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem sok közöd van hozzá valóban. Amúgy nem vagyok dohányos, néha elszívok 1-2szálat de ennyi. Kifogyott a gyújtóm, újat venni meg nem akarok, mert nem támogatom a műanyag hulladék keletkezését.. Azóta már vettem ilyen gázöngyújtó töltőt, csak fel kell töltenem..


Amúgy még mindig nem válaszolt érdemben senki, hogy hol lehet feltöltetni? vagy már nem létezik ilyesmi?

mondjuk most már mindegy, megoldom én.

2010. dec. 9. 14:53
 6/7 magnum89 válasza:
Polipropilénnel
2010. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mekkora segg vagy:DD
2010. dec. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!