Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy "jobb", gyorsabb, kímélet...

Hogy "jobb", gyorsabb, kíméletesebb leszokni a dohányzásról? Ha egyik napról a másikra abbahagyom, vagy elkezdem lecsökkenteni a 0-ig.

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
akaraterővel egyből le lehet tenni. esetleg orvostól kérhetsz retard nikotinos tapaszt.
2010. dec. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg le akarod tenni akkor egyből menni fog.

Ha amúgy nem akarsz leszokni, csak szeretsz képet mutatni, akkor el lehet játszadozni a folyamatos adagcsökkentéssel, de igazából fölösleges.

2010. dec. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én a lassankénti csökkentésre szavazok, nekem is az vált be, 1 doboz helyett csak napi 2-3 szálat szívok.


ha egyből lerakod, ak 24 óra múlva jönnek az elvonási tünetek, ingerült leszel, akoncentrálási képességed 0 lesz, sokat fogsz szenvedni, jobb a büdös nikotinzabáló agytól folyamatosan megvonni a cuccot, mert nem jelentkeznek úgy súlyos tünetek.

2010. dec. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Flash! válasza:

Szerintem (legalábbis ahogy nekem fekszik)rákészülsz,hogy pl.péntek este még igen,de aztán már nem gyújtok majd rá, a 7végéd kilőve az tuti,

De hétfőn már kb használható leszel,aztán egyre tűrhetőbb lesz.



Én már néhányszor le illetve visszaszoktam, most nem dohányzom megint néhány napja.

Mikor már kezdtem volna nagyon kínlódni elmentem futottam vagy 10km-et...

Most pedig intenzíven látogatom a edzőtermet ís így most meglepően jól megvagyok cigi nélkül.

26F

2014. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!