Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért szeretsz cigizni? Miért...

Miért szeretsz cigizni? Miért lett jobb az életed a rászokás után?

Figyelt kérdés

FIGYELEM!


Ez komoly kérdés, kategorikusan nem érdekelnek az ellenvélemények a dohányzást illetően! Én is dohányos vagyok, havi 5 szálat el szoktam szívni, de azokat célzom a kérdéssel, akik napi 2-3 v többel fogyasztanak.


Hálásan köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 9. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó érzés, egy fáradt munka nap után megnyugtat, ellazít, nekem ez afféle meditáció. Régebben szívtam számlálatlanul, de rájöttem hogy nap egy két szálnak ezerszer nagyobb az élvezeti értéke mint egy teljes doboznak, vagy akár kettőnek.
2011. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy miért szeretek, igazából tudom szavakkal kifejezni:) Olyan jó, kiülök reggel a teraszon a lépcsőre, szívok, közben mindenfelé elkalandozik a gondolatom, kikapcsol egy 10 percre. Amióta rászoktam javult a társasági életem, és ez azért nem olyan rossz dolog:D
2011. nov. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

alkalmi dohányos vagyok, hogy mért szeretek cigizni:

a hangulata és az íze miatt, és mert eltereli a figyelmem más dolgokról, a kockázat pedig nem érdekel mert ígyis-úgyis meghalok egyszer és nem feltétlen a cigitől fogok

2011. nov. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindhármótok válaszát, örülök, hogy sikerült a társasági létet fejleszteni, én is ez miatt fontolgatom, dehát igazából eddig is kijártam a pajtásokkal cigizni, csak én nem gyújtottam rá :) Mentek a lájkok!
2011. nov. 11. 12:17
 5/7 anonim válasza:

csak azért ne szokj rá, mert mások is csinálják. nem akarlak lebeszélni róla, csak szerintem ez butaság, de a te dolgod.:) énis sokáig kijártam a többiekkel amíg cigiztek, de én nem gyújtottam rá. most h énis cigizek semmivel sem változott a helyzet.

egyébként azért szeretek cigizni, mert feldob, maga a mozdulat ahogy rágyújtok. butaságnak hangzik, de így van:D plusz jó kikapcsolódás.

2011. nov. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
3 éve kezdtem el cigizni , finom Djarum Black miatt szoktam rá , igazából csak a pótcselekvés, a nikotin hatása, az hogy cigizek megnyutat. Társaságban beszélgetéskor, kávé mellé vagy csak simán séta közben nagyon jó. Sajnálom hogy cigizek, több százezret elköltöttem már, és tönkre tettem vele magamat mert régebben simán futottam mostmár pár 10 méter után kifulladok , állandó kellemetlen füstszag és persze az elpocsékolt pénz.. ja és a sikertelen leszokási kísérletekről még nem is beszéltem.
2011. nov. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen a mozdulatsor tiszta furcsa, de nekem is tetszik, aztán együtt szédülni többiekkel, de mégsem éri meg még nekem. szerintem nem fogok rászokni. a szag miatt. egyelőre ez tart vissza leginkább, aztán jön a pénz a sorban. az lesz, hogy kijárkálok többiekkel ahogy eddig spangli nélkül
2011. nov. 13. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!