Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyha megragasztottam a...

Hogyha megragasztottam a vizipipámat pillanatragasztóval és utánna szívok belole akkor nem fogok meghalni ciánmérgezésben?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki...
2010. dec. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A ciano akril , ami a pillanatragasztóban van a kötés alatt kimegy az anyagból, ( oldószerként van jelen) , nem tartom valószínűnek hogy ha vársz vele nem 5 percet hanem pár órát bármi bajod lenne tőle, de ennek ellenére inkább kicsit kevésbé agresszív ragasztószert használj, tekintettel arra hogy sok anyag hő hatására nem tudom miként reagál( nem vagyok vegyész, csak gépész :P) . Ha a fém része ko akkor forrassz/hegessz, ha egyéb akkor inkább cseréld ki az adott alkatrészt. Egyes elemek nem túl vészes áron beszerezhetőek, inkább egy kis plusz kiadás, mint a mérgezés veszélye.
2010. dec. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!