Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kezdő vizipipás segítséget kér?

Kezdő vizipipás segítséget kér?

Figyelt kérdés
Ez a második tömésem és ugyan az van mit az elsőnél h füst jön nagyon sok meg minden de az íz az elmarad. Red bull dohányt használok néztem videókat mindent úgy csináltam ahogy kell mégis valami baj van. Vajon mi lehet az oka?
2010. dec. 19. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nedves a dohány? Amikor beszívod nincs kicsit szenes íze? Én először megpróbálkoznék egy másik dohánnyal, hiszen ha füstöl akkor elvileg jónak kellene lenni. Talán még a szelepet nézd meg, hogy nincs e teljesen nyitva.
2010. dec. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen a gohány elég nedves de úgy tudom annak kell lennie. Az íze szenes egy kicsit. A szelep a pipa másik oldalán van mint ahol a cső bemegy igaz? Letekertem de a golyó rendesen benne volt íz még viszont mindig nincs. Hátha a karamelles jobb lesz
2010. dec. 19. 12:43
 3/6 A kérdező kommentje:
*dohány :D
2010. dec. 19. 12:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen nedvesnek kell lennie. De szerintem a dohány lesz a bűnös. Próbálj ki másfajtát, esetleg másik márkát.
2010. dec. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt még elfelejtettem, hogy arra ügyelj, hogy ne legyen szenes íze, mert szép kis fejfájást meg hányingert tud okozni. Próbálj esetleg kisebb lyukakat csinálni, illetve rakd csigára és akkor tuti nem lesz szenes
2010. dec. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A fejfájást érzem is :D Ok köszi holnap jobb lesz :)
2010. dec. 19. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!