Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vízipipás trükkök? . Valaki...

Vízipipás trükkök? . Valaki aki tud valami kis érdekességet.

Figyelt kérdés

pl, hallottam már, hogy jeget kell rakni mellé.

de ha esetleg még valaki tud valami faszás ötletet, hogy mitől lesz ízesebb, finomabb, trükkösebb, szebb, töményebb vagy esetleg könnyebben kezelhető, az írjon legyen szíves.


2011. aug. 8. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
a dohány helyett használj ásványi követ. vizipipawebáruház.hu-n lehet rendelni. töményebb, ízesebb, füstösebb lesz. én jobban szeretem. :) + nem tartalmaz nikotint.
2011. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egy elég elszabadult buliban egyszer nem vizet hanem pálinkát raktunk az aljába. A pia ihatatlan volt magában keverni nem akartuk így lett megoldva. Amúgy utána ütött rendesen szóval csak óvatosan vele!!!
2011. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Epres dohány tejjel. Energiaitalos dohány vodkával. A jégkocka tényleg nagyon jóó azt feltétlen próbáld ki!
2011. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A köveket Shiazo kőnek hívják és tényleg sokkal nagyobb lesz a füstje, viszont én nagyon nem szeretem, elveszi a a pipázás lényegét szerintem!
2011. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Két almás dohány almalével, vagy kólás dohány kólával, csak ott vigyázni kell hogy miután beleöntöd a tartályba, rázd ki a szénsavat különben az első néhány slukk durva lesz, mintha rátüdőznél a kólás üvegre felbontás után.


Esetleg narancs, citrom, vagy lime a tartályba, akár a gyümölcs, akár csak a héja.

2011. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az almaleves dolgot úgy érted, hogy az üvegbe öntsek almalevet?
2011. aug. 10. 17:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, a tartályba tisztán almalevet. De ne 50% meg 100%-osat, hanem a natúr 12-est, vagy mennyi.
2011. aug. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!