Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Red bullos ízesítésű dohány?...

Red bullos ízesítésű dohány? Van még ilyen?

Figyelt kérdés

Régebben haver vett néha néha egy zacsi dohányt ami red bull ízesítésü volt. Nagyon jo volt. És most azután kutatok... Nem emlékszem h h nézett ki talán kékes volt... Most vettem red bull aromatic shag dohányt.. dehát ez nem az...xD tudom tudom benéztem, de am finom dohány csak nem az amit keresek.. Szoval, ha tudtok olyan dohányt ami red bullos ízesítésü akkor azt irjátok már le ide, mert én csak viizipipa dohányba találtam a neten...

Köszönöm a válaszokat előre is.


2010. dec. 22. 22:58
 1/5 anonim válasza:
Én ha jól emlékszem nemrég láttam egy vizipipás webáruházban. :D
2010. dec. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem pipába kéne. hanem cigibe tekerni, sodorni...etc...
2010. dec. 22. 23:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Magyarul akkor neked nem a red bull márkájú cseresznyés cigaretta dohány kell ( félreértések elkerülése végett)

[link]


Hanem az energiaital ízűt? Ha ez kell akkor bocs , de én is csak vízipipásat, meg ecigis löttyöt ismerek.

Üdv

2010. dec. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ilyenem van most.. de ez nem az amit én keresek, bár nagyon finom..:D
2010. dec. 23. 10:08
 5/5 anonim válasza:
Lehet kapni RedBullos vízipipa dohányt Bp-n a Sultan Centerben. Bp.VII. ker. Thököly út 26 azt hiszem.(A Keleti pályaudvartól 2 perc gyalog) 50 grammos 300ft :D 5x 50g viszont 1000ft egybe :D remélem tudtam segíteni:) jó pipázást:)
2010. dec. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!