Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » érdemes vízipipát vennem?

érdemes vízipipát vennem?

Figyelt kérdés
jobb mint a cigi???
2011. jan. 2. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Hát érdekesen néznél ki egy vízipipával a buszmegállóban...
2011. jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Phoney ***** válasza:

Nem, nemérdemes, a haveromé is csak felborult és kiégette a szőnyeget (amikor részegen felborítottam).


Nade komolyra fordítva jobb mint a cigi, ha nem az lesz a vége hogy ezután már mindkettőt nyomod, vagy ha ezt meg éjjelnappal tolod amiért kevés nikotin jön belőle, mert akkor ugye rosszabb:P

2011. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
22%

Szerintem érdemes, mert a vízipipa dohányban nincs nikotin meg kátrány. A kátrány a papír égésterméke!

Unokaöcsémnek van és a baráti buliknál kiváló! Én is használtam már és nem feltétlenül kell egy nagyot venni, nem feltétlen jobb a nagy! én ajánlanám annak aki nem akar cigizni vagy le akar szokni! Emellett nagyon kellemes az illata a füstnek! Az a jó benne hogy a víz minden káros anyagot megszűr, így csak a füst marad! :)

2011. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Phoney ***** válasza:
73%

A füst pedig egészséges, mint tudjuk.


Sőt, gyógyulni fogsz tőle, meg a szén-monoxidtól is.


Szerintem sem csap szét úgy mint a cigi, de ne beszéljünk már hülyeségeket.

2011. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Dísznek érdemes, mert jól néz ki, de szívni nem érdemes.

És a cigit sem.

És hogy arákba ne lenne benne nikotin? A füst pont azért megtévesztő mert "jó illatú" (szerintem nem az)

Ez az arab országokban kultusz, ott sárgára szívják a fogukat, most minek kell átvenni? Majmoljuk az összes külföldi dolgot...

2011. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Az 50gr os dohányban 0.5% nikotin van.. akk számoljunk csak 50gr nak a 0.5%= kb 0.25g nikotin.. 1 piros malrboroba 0.8gramm nikotin van azér számottevő a külömbség.. meg még annyi h kb 6-7grammot szoktak 1 tömésre és annak a nikotin tartalma már jelentéktelen..szóval ennyit a nikotinról a füst meg tényleg sokkal jobb mint a cigié de akkorsem egézséges de hamarabb kapsz tüdőrákot ha BP-n sétálsz 1órát mintha naponta VPznél.. köszönöm hogy elolvastátok
2011. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Ugyan olyan a vizipipa mint a cigi!! A vizi pipa azthiszem még egyvérzést is okozhat vagy más proglémákat.. Szerintem ne kölds el erre a pénzed ... vegyél valami hasznosat!!
2011. jan. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
Igen, határozottan érdemes! Ha vigyáz rá az ember, akkor nem törik el, sokkal jobb, mint a cigi. Selymesebb füstje van, valóban nem okoz annyi kárt. Én vízipipa-párti vagyok. Határozottan. Nem cigizek.
2011. jan. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 DannyZuko ***** válasza:
A vizipipa füstjét a víz jobban megszűri a füstöt, ezért aszogyák kevésbé káros.
2011. febr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem nagyon émelyítő, de az lesőnél a pont:Dxdddd
2011. márc. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!