Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mindent a cigihez kötöttem,...

Mindent a cigihez kötöttem, most nehéz. Hogyan csináljam ezentúl a dolgokat nélküle?

Figyelt kérdés

Lehet hogy idióta kérdésnek tűnik

le kellett szoknom a cigiről, korántsem terveztem mostanság de muszáj volt ha nem akartam hogy súlyosabb tüdőbajos legyek

hiányzik borzasztóan

egy hónapja nem gyújtottam rá

mindent hozzá kötötte, a kávét, az alkoholt, a sétát, egyéb teendőket

azóta nem iszok kávét, viszont alkoholt sem tudok fogyasztani mert azonnal rá akarok gyújtani

tiszta para de elvonási tüneteim vanak

mit csináljak? elmúlik?


2011. jan. 4. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
el. kösd le magadat vmi mással. jobbat nemtudok, ezt végig kell szenvedni
2011. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A tudatalattid harcol az elvonás ellen. Ez azt jelenti, hogy nem fogadtad el a leszokás tényét, csak becsapod magad. Így még 10 év múlva sem fognak elmúlni a tünetek.


Akarni kell a leszokást. Anélkül hiábavaló az egész. Saját elhatározásból, saját magadért csináld, ne azért, mert az orvos azt mondta.

2011. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
gyújts rá egy szálra. érezd át h milyen és azt is hogy mit ad neked az az egy szál. számolj be a tapasztalatról (részletesen).
2011. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szívj elektromos cigit. Ha kell infó szólj és segítek.
2011. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

hát próbáltam már az e cigit de annyira nem jött be :S meg elég drága is

köszi a válaszokat amúgy

2011. jan. 4. 18:56
 6/13 A kérdező kommentje:

3.- nem szeretnék rágyújtani mert csak visszaesnék, még rosszabb lenne

mért kellene? nem értem

2011. jan. 4. 18:56
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is hülyeség lenne rágyújtanod. nagyon fontos h találj vmi olyat ami lefoglal és elvonja a gondolataidat a cigizésről. apám is megpróbált leszokni 2x is 1x 2évig bírta aztán rágyújtott és szép lassan fél-1év alatt visszaszokott. 2. próbálkozásnál már fél évet se tartott mire megint rendszeres dohányos lett... ő is egészség ügyi okok miatt szokott le mert az orvos mondta neki. magadért tedd.
2011. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagy képes letenni, mert tüdőbajos leszel?

Nem fogyasztasz kávét, ez jó dolog, mert az is káros lehet, és nem is piálsz. Mi itt a gond? ez maradhat is így. A késztetés a rágyújtásra meg majd elmúlhat.

2011. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyen e cigit próbáltál?

Sokféle van rosszabb és jobb is. Nekem ez lesz a 4. készletem... ami valszeg az utolsó is egyben.

Drága? Mihez képest, rendes cigihez képest fele harmada annyi. Tényleg nehéz leállni a cigiről, nekem eddig az elektromos cigi volt a legjobb terápiás eszközöm.

2011. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azért szívj el egy cigit hogy tudatosítsd hogy mit ad neked és segíthessünk mást ajánlani helyette.

Csak akkor fogsz újra rászokni ha akarsz.

2011. jan. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!