Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ezt hogy csináljam? (lent)

Ezt hogy csináljam? (lent)

Figyelt kérdés
Múltkor egy kicsit becsiccsentettünk a csajokkal. Kicsit émelyegtem, és mondták hogy ilyenkor meg kell hánytatni magam hogy kijöjjön az alkohol. Nem sikerült, ezért kórházba kerültem és kimosták a gyomrom. Beszéltem az orvossal, és aztmondta hogy abban nincs semmi rossz ha nagyon ritkán csapunk egy görbe estét mert fiatalok vagyunk, de amikor émelygek akkor az ki kell hogy jöjjön. Ez egy éve volt. Múlt héten megint iszogattunk (nem azzal a céllal hogy berúgjunk) és egy kicsit megint sikerült beállni. Megint elég rossz volt a gyomrom, de nem sikerült hánynom. Nem ez az életcélom. Szerintem egy évben max egyszer ha csinálunk ilyet. Viszont megmondta az orvos, ki az ki kell hogy jöjjön, és ő is azt javasolja hogy akkor egyszer hánytassam meg magam. De nem szabad sűrűn csinálni. Mit csináljak hogy amikor nagyon rossz a gyomrom ki tudjam hányni? Kérlek, normális válaszokat! 23L
2011. szept. 19. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kihányod, akkor kevesebb szivódik fel belőle, de azért semmi tragédia nem történik ha nem hánysz. Csak tovább érzed rosszul magad.
2011. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ha csak kicsit becsíptél, és nem ittad le magad a sárga földig, tehát nem áll fenn az alkoholmérgezés veszélye, akkor mi a fenéért kéne kihányni. Jól érzed magad,buli után lefekszel kialszod magad és ennyi!Másnap sok folyadék, esetleg lesz egy kis fejfájásod,de ha csak becsípsz még annyi se!
2011. szept. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!