Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért fáj a fejem meg miért...

Miért fáj a fejem meg miért szédülök a vízipipázás tol?

Figyelt kérdés
2 napja pipázok egy 26cm-es egyiptomi pipával. Tegnap mikor pipáztam akkor csak szédültem kb 10 percig utána enyhe fej fáj és ma meg egy erős rossz érzés és fej fájás jőtt rám pipzás közben. Al-waha epres dohányt szívok, veletek is így volt eleinte? Mikor cigizek akkor semi bajom nincs tök jól vagyok, csak a pipánál van ez.
2011. jan. 7. 22:46
 1/8 anonim válasza:

Kezdő pipás vagy?..ha igen pár pipázás után elmúlik


Az elsőknél nekem is így volt,ez ugyan olyan mint a cigi.Hozzá kell "szoknia" a szervezetednek.

Én már nyár óta nem vp-ztem,szerintem most én is megszédülnék stb

2011. jan. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Végre 1 értelmes válaszadó:)
2011. jan. 7. 23:25
 3/8 anonim válasza:
Nagyon szívesen:)...a pipás kötelesség:D...al-wahaból próbáld ki a mentásat;)isteni finom:):D..az illata elég erős,az íze meg hát mint a rágóé..nagyon adja:D..csak kár,hogy már elfogyott,meg nem pipázok már ugye:S
2011. jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Okés kipróbálom:D
2011. jan. 7. 23:51
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem viszont egy nagyon szerencsés ember vagy, hiszen jelez a szervezeted.

szól, hogy hagyd abba, ne folytasd

2011. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nakhla két almás is isteni ha itt vagyunk , meg a sárgadinnyés szintén Nakhla.

Pipánál meg kapsz egy nikotin / co2/co sokkot eleinte azért fáj a fejed meg szédülsz.

Kevesebbet szívj bele hagyd pihenni a szervezeted két szívás között.

OFF:

Miért nem lehet feltenni egy ilyen kérdést úgy hogy nem ugatnak be a trollok hogy a cigi rossz ééérteem?

2011. jan. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rossz a teknikád :)


Vizipipázni így kell:


- Lazán tömd meg

- SOSE éghet / gyulladhat meg a dohány. Ha ez megtörténik kuka!

- Veszel egy fél tüdőnyi mély levegőt és erre szívsz egy slukk füstöt. SOSE szívj csak füstöt, mert akkor szédülsz

- Minden slukk füst után 4-5 lélegzetvétel következzen, mielőtt újra füstöt szívsz.


sok sikert .)

2011. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. jan. 9. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!