Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet, hogy a leszokás miatt...

Lehet, hogy a leszokás miatt szédülök?

Figyelt kérdés

4 éven keresztül dohányoztam, és most 2 hónapja leszoktam róla, hála az égnek :D

Viszont néha rosszul érzem magam, szédülök és rossz a közérzetem :S


Az idegesség teljesen elmúlt amiért rászoktam a cigire.

Új kapcsolatom lett és emiatt sikerült letennem :)


2011. aug. 3. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A párom most már lassan egy éve szokott le,de nála is voltak ilyen tünetek,különösen a szédülés volt nála gyakori.Kitartás, ha már egyszer letetted,bírd ki az elejét,utána sok minden jobb,könnyebb lesz!
2011. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1 héten egyszer legalább előfordul nálam is, de akkor egész nap tart :S


Undorító egy dolog a dohányzás, nagyon megutáltam és pont emiatt, szóval esélye sincs a cigarettának hogy legyőzzön engem :)

Csak kíváncsi voltam hogy másnál is vannak e ilyen tünetek, mert akkor nem megyek el ezzel orvoshoz :)

Köszi a választ :)

2011. aug. 3. 20:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat :)
2011. aug. 3. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok sikert!

Sproltolj sztem, kondi bicaj futás úszás bármi jó.

Esetleg játszál a gépen cs, ut, flatout2.

Vagy gitározz az is le tudja kötni az embert.

Amikor úgy érzed hogy beadnád a derekad nézd meg ezket a linkeket és legyél elszánt, te sokkal erősebb vagy mint az bűzrud, te fogysz kijönni ebből győztesen és kész, nem fogja az élted minden egyes percét uralni

[link]

[link] videót is nézd meg

[link] olvasd ezeket figyelmesen végig.

Haverokat is ezekkel szoktam bíztatni.

Remélem tudtam segíteni.

2011. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Azt hiszem ezzel még több akaraterő szállt belém, és tudom, hogy nem fogok újra rágyújtani :)

Már lassan 3 hónapja sikeresen abbahagytam :)

2011. aug. 16. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!