Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pipából mit lehet még szívni...

Pipából mit lehet még szívni dohányon kívül? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Ma vettem egy hasonló pipát: [link]

Az ilyenből füvet szoktak szívni általában, de én inkább maradnék valami legálisnál. Van esetleg valami gyógynövény vagy herbál cucc amit lehetne belőle szívni, de nem olyan káros mint a dohány. Vagy legalábbis függőséget nem okoz. És ha van akkor hol lehet venni?


2011. jan. 30. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nézd a dohányban sem a nikotin ami a legveszélyesebb.( Hosszú távon, a nikotinra nem lehet csak úgy hipp hopp rászokni, bár valakiknek sikerül)

Kátrány, vegyszerek a dohányból/gyógynövényből mindenféle egyéb beazonosíthatatlan anyag.

Olyan nincsen hogy szívni akarsz valamilyen füstöt és ne lenne káros, sajnálom de így van.

Lehet venni herbál cigarettákat, bocs de egyszerűen nem találok anyagot róluk, amikben semmi "káros, addiktív" anyag nincsen csak a füst , cserébe borzalmas az ízük. És nem vagyok a tisztaságukról sem meggyőződve.

Fizikai függőséget nem okoz a dohány sem azonnal, úgy mint a fű sem, csak lelkit.

Nézd nem szaporítom tovább a szót, ha füstölni akarsz egy pipából , mindenképpen káros. Nem akarsz se dohányt se füvet hanem valami herbál cuccot annak meg semmi értelme. ( Na nem mintha a dohánynak meg a fűnek lenne, de legalább ezeknek van hatása.)

Tehát ne szívj belőle szerintem semmit sem.

Ha csak füstölni akarsz néha, akkor vegyél egy gagyi elektromos cigit párezer forintért, nikotinmenteset és szívd azt.

Üdv

2011. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát én ha élőben látnám, hogy valaki egy olyan jamaikai pipából nagy komolyan sima dohányt tolna, fetrengenék a röhögéstől :D ha nem ilyen a színezete, akkor nem szóltam :) am meg a pipadohány is be tud rendesen ütni. de ilyen pipákból általában füvet szívnak. nem árt, ha egyszer kipróbálod.
2011. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!