Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik az a cigi amelyik egy...

Melyik az a cigi amelyik egy gombnyomásra ami a füstszűrőn található azt kell megnyomni és utána mentolos cigi lesz belőle (valami ukrán cigi azt hiszem. )?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 11:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
te milyen világban élsz? :O
2011. febr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

WTF???????

te betéptél???egyébként ezt honnan veszed?

2011. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

a múltkor mutatta a haverom csak elfelejtettem meg nézni hogy mi volt a neve,és csak pénteken találkozok majd vele.

kajakra ha simán szívod normál cigi ha meg megnyomod akkor meg mentolos lesz és utána meg már nem lehet visszacsinálni.

2011. febr. 6. 22:22
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a haverod jól palira vett. :) Szívtál abból a cigiből a "gombnyomás" előtt és után, vagy csak mondta, Neked, hogy mentolos lett? Ha nem, akkor csak mondta, és úgy csinált, mintha nyomná.

Vagy... elektromos cigi volt, abban van gombnyomós változat, hogy ha nyomod a gombját, akkor lehet szívni, de az sem vált át simáról mentolosra... csak egyfajta íz van benne egyszerre. Ha az lett volna arra rájöttél volna, mert nincs füstje, szaga, csak vízpára távozik, nem is ég, szóval ha igazi cigi volt akkor az tuti kamu.

Majd írd meg, ha mégsem, mert kíváncsi vagyok rá, hogy mi volt az! :)

Üdv:

31/N

2011. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
na majd pls irjál mert érdekel hogy mi ez xDDDD
2011. febr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

nem szívtam belőle de kb vagy 10-en mondták hogy úgy van ahogy leírtam akkor már csak nem kamu!!

olyanok mondták akik nem szoktak nekem hazudni.ha megvan a neve akkor leírom holnap suli és leírom majd mi a neve.

2011. febr. 9. 10:00
 7/18 A kérdező kommentje:
kent a cigi neve.
2011. febr. 10. 22:07
 8/18 anonim ***** válasza:

Utána néztem, magát a Kent-et ismerem, de semmit nem találtam erről a gombnyomós dologról. Nekem még mindig sántít. Nem igazán győzött meg.


Am ilyen cigit láttál?

[link]

2011. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nem ilyen
2011. febr. 11. 22:26
 10/18 anonim ***** válasza:
Akkor a barátaid akit annyira védsz, vagy kamuztak neked, vagy hülyék mint a sakál. Mert mindenhol utána jártam de ilyen nem létezik...
2011. febr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!