Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Para van? Még mindig szédülök...

Para van? Még mindig szédülök és félek kicsit.17/L

Figyelt kérdés

ma délután egymás után szívtam el 3 szálat (kék lucky) de ennyit nem szoktam egyszerre csak buliban. (am az utóbbi hónapokban kezdtem egyáltalán valamennyit is cigizni).

ilyen még nem volt mint ma: nagyon elkezdtem délután szédülni, nem tudtam állni meg semmi nagyon rossz volt. aztán kicsit összeszedtem magam de még mindig szédülök kicsit és fáj a fejem. hozzá kell tegyem eléggé kevés a súlyom (BMI 15,2). nemtom ez számít-e.... mit csinálajak??? szóljak bárkinek is?


2011. febr. 8. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz, egyél sokat, hízz és ha lehet ne cigizz!
2011. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mindenesetre a cigit tedd le. Buliba se szívd és máskor se.

Nem menő és idővel minden szempontból rosszabb lesz tőle.

A szédülést okozhatja az alacsony vércukor szint pl. Kicsit kevés az infó.

2011. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

3 egymás utáni cigi az azért nem jó!

szédülés az néha természetes, de inkább ne cigizz.

szerintem nincs nagy bajod :) 17/F

2011. febr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy testileg nem vagy felkészülve arra, hogy elkezdj dohányozni. Én cigizek, és régebben emiatt sovány voltam, most már BMI: 23,12 de ez 2 hosszú évembe telt. Szóval, ha rászoksz, sajnos téged is ugyanúgy leépít testileg, mint mindenki mást. Neked arra lenne szükséged, hogy felépülj! Remélem jó döntést hozol!

És ahogy előttem mondták, sokat kell enni és mozogni :) 18/F

2011. febr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. de akkor most nincs nagy gáz ugye?
2011. febr. 8. 22:58
 6/13 anonim ***** válasza:
Velem is volt hasonló egy éve, suliban. Egyik szünetben kimentem rágyújtani, majd utána órán elkezdtem szédülni, izzadni, a hideg is kirázott és hányingerem lett. Háát kis híján szétrókáztam mindent... Ilyen általában azokkal szokott lenni akik életükben először gyújtanak rá, de az egészben a fura hogy én akkor már egy éve bagóztam :\ Azóta már leszoktam, tedd meg te is ;) 19/f
2011. febr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jaj de rég volt, amikor ilyen hatással volt rám 3 cigi.

Szerintem enyhe nikotinmérgezés, nem lesz tőle maradandó bajod, de remélem nem terved megszokni.

Ne dohányozz! Hidd el, tudom, miről beszélek, és tényleg csak kérni tudlak, de azt megteszem.

Ne dohányozz! :)!

2011. febr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen a cigitől lehet ez, de én inkább a nagyon kevés súlyodra gondolok 15???????? az baromi kevés hány kiló vagy 30???? Ha ilyen az anyagcseréd akkor nem tudsz majd hízni csak kitartó munkával, de ha az anorexia is befigyel akkor sürgősen változtass mert ez az adat nagyon kevés ráadásul 17 éves vagy véleményem, h nem fogsz majd a korodnak fejlődni de mindegy! A szédülést meg hasonlókat a kicsi súlyod és a cigi okozta!
2011. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, jobban vagyok. elmentem a háziorvoshoz is ma, és azt mondta h egyek sok piros gyümölcsöt meg cvitamint és persze h ne gyújtsak rá. délután 5 ig bírtam is...de mostmár semmi gáz nem volt.
2011. febr. 9. 21:49
 10/13 anonim válasza:
cseppet sok a nikotin en el szivtam 2 perc alatt 3 szal piros marlborot. Kepzeld 3 negyed oran keresztul nem tudtam felallni az agybol es kertem a spanokat, hogy hivjanak mentot, mert nem kaptam levegot! Ezek be voltak parazva es nem mertek, mert meg ilyen kis pokemonok voltunk es anyukaek megvertek volna emiatt:)). Ugyelj ne szivj sokat, buliba se vidd tulzasba, mert ott vegkepp kellemetlen egy enyhe nikotin mergezes vegkepp egy kis alkohollal keverve:S. Nem kell elhagyni csak tanuld meg mersekelni!
2011. febr. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!