Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az normális ha egy szál...

Az normális ha egy szál elszívása után kicsit szédülök? El fog múlni ez az érzés?

Figyelt kérdés

Nem régóta cigizek, és az utóbbi 3 szálnál ez volt. Kb 5-10 perc mulva már jó is, de addig kicsit forog velem a világ. Vagy ez csak azért van mert ha nincs kivel beszélgetnem közben akkor többet szívok belőle?


Előre is kösz a válaszokat.


2010. máj. 31. 19:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%

te hüIye vagy!


minek szívod????????????????????????????

te is csak divatból cigizel te szánalmas. szívd csak, remélem kirohad a tüdőd!

2010. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%

Igen normális, hogy szédülsz.

De ha nem esik jól, miért erőlteted?

Azt hiszed a cigitől "menő" leszel?

2010. máj. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Még most azonnal dobd el,mert késÕbb nagyon meg fogod bànni.Egyébként normàlis,hogy szédülsz,biztosan nagyon fiatal vagy még ràadàsul.
2010. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
30%

Elsőnek telljes mértékben igaza van!!!

Egyébként én lenézem azokat, akik cigiznek; hogy lehet vki olyan hülye, hogy annak ellenére, hogy tudja a dohányzással járó következményeket, mégis csinálja.... Egyszerűen felfoghatatlan. Ráadásul még a nem dohányosokat is károsítják...

2010. máj. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Én is szívtam 35 évig 5 éve rokkant nyugdíjas vagyok,mivel a koszorú erek elrakodtak kátránnyal és nikotinnal.Csak a gyors és szakszerű orvosi beavatkozásnak köszönhetem az életemet.Addig én sem hittem senkinek,de mikor oda kerültem nagyon más lett a véleményem.Kérlek dob el örökre addig még nem késő,mert amikor már rabja vagy akkor nagyon nehéz.Én napi két dobozzal szívtam,most már a szagát sem bírom.Igaz nagy árat fizettem érte.Remélem sikerült meg győznöm téged,köszönöm hogy figyeltél rám.
2010. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

Kedves friss dohányzó kérdező!

Még nem késő elfelejteni a cigit, később,10-20 év múlva a kínok kínját állod ki, amikor le akarsz szokni róla.Én már csak tudom, 30 évig szívtam. Ha nem törődsz azzal, amit a szervezetednek okozol, vedd figyelembe, hogy büdös. Te is büdös leszel, a ruháid is büdösek, a leheleted, mint a görény. Fogágybetegséget kapsz, kilazulnak a fogaid, hiába mosod rendesen.Bárcsak előbb tudtam volna.Tanulj a más kárán, légy okosabb.

2010. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Napi egyet szívok úgy, hogy a heti 7 napból max 4x. Amúgy köszönöm a válaszokat, elgondolkodom rajta. :)
2010. máj. 31. 19:31
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem az a megoldás a nemdohányzók részéről h állandóan lehordják a dohányzókat! például én sem tudtam mivel jár 10 évesen szoktam rá és igen "menőzésből" mert akartam tartozni valahová (családi problémák) persze most már tudom hogy az afféle kapcsolat nem igazi és nem is tartós de ezt nem tudhattam előre! majd később mikor a saját káromon tapasztaltam persze rájöttem! 16 évesen láttam először olyan videót ami nagyon elgondolkodtatott! addig nem problémának éreztem a dohányzást hanem kapcsolatteremtő és unaloműző JÓ valaminek! persze tudtam hogy káros de nem igazán fogtam fel! nálunk a téma sokáig tabu is volt mert a papám rákban halt meg amit én nem is tudtam csak nem olyan régen közölték velem! szóval először csak motoszkált bennem hogy le kellene tenni és csak lépésről lépésre szántam rá magam! de nagyon nehéz minden megváltozott az életemben! és itt nem csak a nikotinfüggőségre gondolok hanem a kapcsolataim! a családommal egy nagyon picit jobb lett de a barátaimtól nagyon eltávolodtam! csak a párom maradt mellettem! tudom nem tűnik ilyen szörnyűnek de az! ami persze az én hibám is mert ha olyan helyre megyek ahol beszélgetés közben rágyújtanak akkor az nagyon kényelmetlen és egy idő után csak a cigire gondolok arra nem amit mondanak! szóval aki teheti semmi képen ne dohányozzon mert elviselhetetlen leszokni és nem is lehet teljesen soha mesélték hogy akár 20 év múlva is hiányzik! viszont a nemdohányosokat kérném hogy ne ítéljék el ennyire a dohányosokat mert így is nehéz!
2010. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
előző most 24 vagyok
2010. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

19:18-as vagyok.


Nem is magával a ténnyel van problémám, hogy valaki dohányzik, hiszen, ahogy a szólás tartja; mindenki úgy teszi tönkre az egézségét, ahogy akarja.


...Viszont hányszor látni azt, hogy a dohányosok rágyújtanak a nem dohányosok közelében. Ez az ami a legbosszantóbb. És ezért alakult ki a két fél között egyfajta ellenszenv. Persze vannak rendes dohányosok is, akik félrevonulva élnek szenvedélyüknek, csak sajnos nem ez a jellemző.

2010. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!