Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hány szál cigit szívsz el...

Hány szál cigit szívsz el naponta? ( csak a dohányzók érdekelnek)

Figyelt kérdés

Eddig mindig is nagy dohányellenes voltam, de a főiskolán rászoktam. Nem vagyok kíváncsi a jót akarók véleményére, igenis tisztában vagyok vele mit csinálok és annak mi a következménye. Csupán kíváncsi vagyok, ennyi.

Naponta kb.15-20 szálat szívok el. 20/L


2011. febr. 16. 18:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
7-8 , ha kimozdulok itthonról,vagy kocsmázni megyünk elmegy 1 doboz is.
2011. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
1-3, de ha találkozom spanokkal 8-10, kocsmázáskor/bulikor doboz is elmegy.
2011. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Mielott nem volt gyerek,volt,hogy napi 2 doboz se volt eleg.Ha buli volt vagy valami akkor 3 is elment.Miota megvan a gyerek napi egy doboz,de ugy,hogy de.mig nincs itthol elmegy 15 szal,du.meg 5.Csak a reggeli kavehoz elmegy vagy 5 szal cigi.Leszokni nem akarok,imadom,de jo lenne lejebb vinni...
2011. febr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
1-8 szál között bármi lehet, piros marlboroból szívok általában, ha van rá keret, ha meg nincsen akkor kék multifilter, rövidet mind a kettőből, bár egyszer vettem fehér dunhillt, az egész doboz fél napig se tartott.
2011. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
100%

1 doboz nekem is kb. Minden szünetben kijárok kávézni és ahhoz valahogy elengedhetetlen. nincs is annál jobb mikor egy agyzsibbasztó óra után kimész kabátban, fogod a meleg kávét , zenét hallgatsz és szívod közben.

bulikban nincs határ-sajnos.

2011. febr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
5-8 szál
2011. febr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
naponta 8-10 szál, bulikban vagyis a munkahelyemen ott keveset 6 óra alatt max 3.
2011. febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
70%

Az egyetem alatt gyakorlatilag láncdohányos voltam, azután érdekes dolog történt, a testem azt mondta nem kell, de ZABÁLJ ÉDESET!

Annyira, hogy soxor éjjel 3kor autóba be, éjjelnappali 8 km, fél kiló jégkrém le.

Ezzel együtt hízni kezdtem, a cigi visszament napi 5-re, 10-re, az édességet meg nagy kínnal tartom kordában.

Ez 27 éves koromban történt, pár hónap alatt a váltás.

Ja és a piával is így volt, 30 éves lehettem, mikor elkezdtem undorodni tőle, 9 éve egy korty se ment le a torkomon, viszont nagyon rákattantam a Light kólára, napi négy litert is benyomok.

És mindezt egyetlen elhatározás nélkül, az agyamban dúló szerotonin viharok csinálták velem. Gyógyszer stb nem volt aminek ez hatása lehetett volna.

2011. febr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ritkán cigizek, inkább ha barátokkal vagyok itt-ott, vagy alkalmént amikor buliba megyek. Na de hogy mondjak egy konkrétumot: sosem szívtam el egy egész szál cigit. Általában vkivel felesben szívom, ma 3-an szívtunk el egy szál cigit, én kb. 4-5 slukkot szívtam. Ennyi volt a napi cigi.

15.

2011. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én is egyetem : Úgy tettem le, a két dobozról egyre. Egyik pillanatról a másikra. Felemelték az árát, meg már köhögtem, de nem akartam abbahagyni, most is szivom.

Ha csökkenteni akarod netán, ahogy írod, akkor azt egy jó napon, jó időben, érted.

Napi egy dobozzal megy el, elég sok, de ez van.

2011. ápr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!