Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha naponta elszívok egy szál...

Ha naponta elszívok egy szál cigit, de nem tüdőzöm le, akkor rászokhatok?

Figyelt kérdés
mert eddig nem vagyok rászokva, nem érzem a hiányát, csak ha társaságban vagyok néha jól esik, de inkább csak a hangulat miatt.
2011. szept. 20. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem érzed a hiányát, semmit nem jelent. Majd észre se veszed és hupsz nem tudsz nélküle élni!
2011. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát nálam ez igazából már hónapok óta tart, de még mindig semmi...
2011. szept. 20. 20:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Ismerek elég dohányost, mindegyik azt mondta, hogy nem vette észre, hogy rászokott, egyszerűen jött egy érzés, hogy rá kell gyújtania ;)
2011. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha nem tüdőzöd le akkor mi benne a jó érzés?Ha pöfékelsz inkább szívj pipát vagy szivart mert azoknak teltebb,aromásabb a füstje.

De amúgy mindenki így kezdi ahogy te,majd egyszer te is elkezded leszívni és nem csak bulikban gyújtasz rá,hanem elötte is,meg utána is majd ha nem lesz buli akkor is és így tovább,már dohányos is lettél.

2011. szept. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor is ugyanolyan káros, ha nem tüdőzöd le. A nikotin a nyálkahártyán is felszívódik, függőséget okoz és növeli a szájűri rákok kockázatát.
2011. szept. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Természetesen rászokhatsz,hisz a nikotin a nyálkahártyákon keresztül is felszívódik.
2011. szept. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ugyanugy rászokhatsz. a másik dolog ha nem tüdözöd le akkor mi a jo benne? észreveszik, aztan csak kiröhögnek majd. mert ha nem tüdőzöd le akkor egybe jön ki a füst, észrevehető. azért ne cigizz mert mások is cigiznek.
2011. szept. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezaz...ha nem tüdőzöd le még szívhatatkanul vacak is lesz.
2011. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kajak nem értem.. :D ha nem tüdőzöd le mi értelme van?
2011. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Matthew001 ***** válasza:
hogyne tudnál rászokni, én se tüdőztem le egy ideig aztán most 1 vagy másfél doboznál tartok. Jó, mostmár letüdőzöm persze.
2011. szept. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!