Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A WHO jelentése Egy tipikus 1...

A WHO jelentése Egy tipikus 1 órás vízipipázás 100-200 cigaretta füstjének elszívásával egyenértékű. Ez igaz lehet? Én nem így hallottam róla.

Figyelt kérdés

Lásd: [link] vége felé.

Bár alatta "Dr. Kamal Chaouachi dohány szakértő véleménye"

mást mond.


2011. febr. 21. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez akkora hülyeség mint a ház..Egyszerűen ha átfújod a cigifüstöt a fehér zsebkendőn láthatod hogy szép sárga folt marad..Pipánál csak egy nedves folt.Itt már megbukik a 100-200cigi..
2011. febr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
valamennyire biztos káros a vizipipa is, de annak a füstnek nagy része vízgőz, és nem is olyan meleg a füst mint a cigié, az igaz h annyi füstöt szívsz mint 100-200 cigi, de nem mind1 milyen füstöt :D
2011. febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bazz ha ez igaz lenne mindenki csak 1x vízipipázna.Szerintem.
2011. febr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz,aki 1óra alatt elszív 200 cigarettát az meghal.
2011. febr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Aremeen válasza:
Annyi igaz lehet belőle hogy annyi a füst mennyisége. De a benne lévő káros anyag tartalom elhanyagolhatóan kicsi. Hát gondolj bele. A vízipipába egy adag dohánynak a fele kb gyümölcs meg lé stb. De ha a cigiből kiveszed a dohányt (200 cigiből) abból mennyi. Az előttem szólóknak igaza van.
2011. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Annyi cigitől olyan nikotinmérgezést kapnál h ott halsz meg helybe.
2011. júl. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!