Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy júliustól megtiltják a kocsmai, vendéglátói cigizést? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 25. 14:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ezt ugyanúgy fogják betartani mint ahogy a kocsmáknak xy óra után be kell zárni: SEHOGY
2011. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Dohányzóként mondom, hogy helyes. Az, hogy én hülye vagyok és mérgezem magam nem jogosít fel arra, hogy másokat is mérgezzek, kellemetlenséget okozzak nekik.
2011. febr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
Szánalmasok. Aluljáróban egyetértek, bkv megállókban részben, de ez már kész vicc hogy a kocsmába se szabad cigizni... Ha ezt megcsinálják és be is tartatják,akkor jó pár kocsma tönkre fog menni.
2011. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Helyes, helyes...
2011. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

második vagyok

Lehet, hogy nem fogják teljes mértékben betartani, de valamilyen szinten igen és már az is előrelépés.

2011. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hát, lehet, hogy a pesti kocsmákba ez működni fog, de itt falun a kocsmák ugyan olyan füstösek maradnak.
2011. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Alapvetően egyetértek, de lehetne mindkétféle is. Lehetnének dohányzó és nemdohányzó vendéglátó helyek is. Így lehetne dönteni ki melyikbe akar menni.
2011. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én is cigizek, és én is helyesnek tartom. MIÉRT szívja az én füstömet az étteremben, vagy egy kocsmában(bár oda nem járok) aki nem cigizik?

Tessék kimenni a francba, ott cigizni, vagy kijelölni egy helyet, ahol lehet, és amit a nem dohányzók el tudnak kerülni.


Hát nehogy már, fulladjon meg a füstömben, aki nem cigizik??? Ez a gusztustalan, és nem az, hogy be karják tiltani!:)


23N

2011. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Ezzel kapcsolatban 1 kérdésem lenne. Miért várnak júliusig? Márc. 1-je nem is jó?
2011. febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem rég óta tartozom a nemdohányzók társaságába, de szerintem jogos a dolog, mert ha már nem képesek a vendéglátóhelyek biztosítani az elszívó berendezést, akkor tiltsák meg. Én is jobban szeretek olyan helyre járni, ahol egy óra után nincs olyan cigiszagom, amit két nap után is érzek magamon akármennyi fürdés és parfüm ellenére is. De ha már meghozzák a rendeletet, akkor legyen valaki, aki be is tartatja. egyébként szerencsére léteznek olyan helyek, ahol meg van oldva a füst elvezetése, és egyáltalán nem lehet érezni. Ha több helyen megoldanák ezt, akkor nem lenne szükség ilyen tiltásokra.
2011. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!