Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokóba vagyok 1 hónapja...

Leszokóba vagyok 1 hónapja múlt és megvagyok őrülve még mindíg a cigiért, meddig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1 hónapja és 3 napja nem cigizek pontosan, és még mindíg eszméletlenül megvagyok őrülve a cigiért, 7 évig cigiztem, vannak pillanatok mikor eszembe sincs, viszont vannak olyan erős hullámok, hogy szinte mennyország lenne ha rágyujtanék.. Meddig fogok szenvedni még?:(:(

Úgy hallottam, hogy 1-3 hónap körül van mire az emberből kimegy ez a "hú de nagyon rágyujtanék most" érzés..

Nagyon leszeretnék szokni, de olyan rosszul viselem :(


2011. márc. 13. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

4 hónapja nem dohányzom már jól bírom

néha úgy rágyúlytanék de semmi szorongás, csak hogy biztos jól esne

első 1-2 hónapban nekem is voltak ilyen dolgaim

remegtem és sírógörcsöt kaptam hogy adjanak egy cigit mert megbolondulok

a fogaimat hülyére csikorgattam!! :S

kitartást mert jobb lesz, ne add fel és ne legyél gyenge

2011. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igyekszem :D Akkor még vagy 2 hónapig megleszek őrülve? Az király:) És mennyivel jobb? Illetve mit éreztél mikor már "jobb volt" ? Hogy vetted észre?
2011. márc. 13. 18:58
 3/12 anonim ***** válasza:
velem is ez volt. aztán történt egy eléggé stresszes dolog, nem bírtam ki, rágyújtottam, olyan bűntudatom volt miután elszívtam a cigit, hogy azóta nem cigiztem. nem is nagyon hiányzik.
2011. márc. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ilyenem nekem is volt, hogy azt álmodtam hogy cigiztem álmomba mikor felébredtem meg volt olyan bűntudatom hogy úristen 1 hónapja nem cigiztem és most elszívtam egy cigit.. aztán másodpercek múlva rájöttem,hogy csak álmodtam:) olyan megkönnyebbülés volt:)
2011. márc. 13. 20:05
 5/12 anonim ***** válasza:

hát a jobbat úgy értem, hogy már nem pánikszerűen szeretnék rágyúlytani csak szimplán visszaemlékszem, hogy de jó volt, és megint csak úgy elszívnék egyet

sajnos több ismerősöm mondta hogy a vágy megmarad mindig, teljesen nem csillapul soha, csak már lehet kontrollálni

2011. márc. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! Még 4 év után is rám jön időnként a "most azonnal akarok egy cigit" érzés, bár már lényegesen ritkábban mint anno.
2011. márc. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 2 hete nem dohányzok... Eddig 12 évig szívtam :S

Sokszor rám jön, hogy hú de rágyújtanék de nagyon jól viselem eddig.

Helyette elkezdtem sportolni, azt nem mondom, hogy olcsóbb de sokkal jobb.

2011. márc. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Még egy ideig "élvezni" fogod ezt az érzést. Egyszerüen ki kell bírnod. Nem nagy ügy. Én 13 évig szívtam, és úgy hagytam abba, hogy egy délután elnyomtam az utolsó szálat, és többet nem gyujtottam rá. Már 14 éve. Egy kolegám 40 év után szokott le róla, tehát le lehet.

Meg kell tanulnod átállítani az agyad.

2011. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki, hát valóban szarérzés de próbálok nem cigizni! Már több mint 1 hónapja hálistennek, de kegyetlen nehéz leszokni, ez tény sajnos! Ez van, valahol elkell kezdeni! :) És már legalább 5x álmodtam azt hogy cigiztem, nagyon rossz :D :S
2011. márc. 15. 16:50
 10/12 A kérdező kommentje:

"hát a jobbat úgy értem, hogy már nem pánikszerűen szeretnék rágyúlytani csak szimplán visszaemlékszem, hogy de jó volt, és megint csak úgy elszívnék egyet

sajnos több ismerősöm mondta hogy a vágy megmarad mindig, teljesen nem csillapul soha, csak már lehet kontrollálni"


Úh hát az nemjó, lehet én is ebbe vagyok benne, van ismim aki évekig cigizett,1 hónapja lerakta és már nem is hiányzik neki! Az a nemsemmi:) Én is több mint 1 hónapja tettem le már de nekem még mindig hiányzik.. :S

2011. márc. 15. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!