Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet az hogy nem tudok...

Lehet az hogy nem tudok rászokni a cigire? Mármint letüdözöm, minden nem az első. Kb.1 doboz után. és semmi. Nem érzek semmit hogy kellene. Simán megvagyok már 4. napja . Ez normális?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
A nikotin gyorsan bomlik a szervezetben,ez a folyamat kb 30 perc...Az utóhatásokat esetleg késöbb lehet érezni.De nem tudom pontosan...
2009. júl. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1-2 doboz letüdözése után, 4 naprará, semmi? :D azért nem ennyire lassu sztem.
2009. júl. 11. 23:58
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Meg akarsz halni? Ráadásul ilyen ocsmány halállal?
2009. júl. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem.. csak az érdekelne hogy létezik-e olyan hogy immunis vagyok a nikotinra.xd
2009. júl. 12. 14:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A cigarettafüstben van kb. 4000 anyag - jó részük méreg.

Az lehet, hagy a nikotin nem hat rád annyira - de ezek a mérgek igen. Viszont ezeket (ellentétben a nikotinnal) nem lehet rögtön érezni.

2009. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem. szóval lényegében elképzelhető hogy egy ember immunis/közönbös a nikotinnal.
2009. júl. 14. 16:37
 7/10 anonim ***** válasza:
NIncs mit érezni. Nikotinnak nincs tudatmódosító hatása. Csupán megszünteti azt a fura bizonytalanságot, amit a függőségben szenvedőnek a nikotinhiány okoz.
2009. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én kb 1 karton után áltam rá de teljese inkább 1 év redszeres dohányzás után lehetséges
2009. júl. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amikor dohányozni kezdtem nem úgy volt, hogy első 4 doboz után rákattantam, hanem szépen fokozatosan, pár hónap kellett.

De benőtt a fejem lágya és leszoktam. :)

2009. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én évekig voltam alkalmi dohányos úgy, h nem szoktam rá. Naponta, kétnaponta szívtam, volt, h 5-10 szálat is egy este.

De ez fura egy kísérlet ám:) Örülj, h nem szoksz rá, mert semmi értelme sincs. Sokakat meg zavarsz a füsttel, pl. babával közlekedők, szomszédok. Én állandóan csukogatom az ablakot, mert vki a szomszédos lakások egyikében az ablakban cigizik:(

2013. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!