Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Arany marbi után milyen erős...

Arany marbi után milyen erős lenne a piros marbi?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Erősebbnek éreznéd, az biztos, hiszen a piros természetesen karakteresebb, erősebb. De nem lenne akkora különbség, hogy beájulnál tőle. Amúgy a piros szerintem jobb, mint az arany, de ízlés kérdése.
2011. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem éreznéd erősebbnek, én csak azt szívok, kék multiról váltottam, és kb. ízben különböznek csak.
2011. márc. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hja, és még annyit hogy nekem az elején az arany jobban ütött mint a piros. a piros az egyik legősibb cigaretta, és talánm emiatt a legjobb is:)
2011. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hosszú arany marbitól kb. két éve szédültem egy szál után, most a piros marbi core touchot alig érzem, majdnem kettőt is szívok egymás után
2014. ápr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sowilo ***** válasza:

# 3

A legősibb cigaretta az az, amit magad termesztesz, és magad tekersz.


A Marlboro cég is ugyanazt a cigit gyártja, mint a többi. Nem tudom mi volt régen, most ez van. 1-2% dohány, a többi pedig vegyszerekkel kezelt ipari hulladék, főleg papír.

2014. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!