Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért lehet ennyire könnyen...

Miért lehet ennyire könnyen drogot szerezni?

Figyelt kérdés

5 mp alatt. Füvet, spurit...

És bárki számára elérhető.


2011. márc. 19. 20:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
én visz norműlis környéken lakok és ha ilyesmit akarnék beszerezni azt se tudom hol kezdjem mert nem ismerek embereket
2011. márc. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Akkor csak nyisd ki a szemedet..
2011. márc. 21. 15:23
 13/15 anonim ***** válasza:
mert ilyen világot élünk. mindeki tud mindent szerezni, nekem is egy telefon
2011. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"10:11

Igen, nyilván valóan te nálam (aki ott lakik)

jobban ismersz egy olyan környéket amiről kb annyi sejtésed sincs hogy eszik-e vagy megisszák..."


igazad van. a környékedet valóban nem ismerem. csak a mai világot. eddig bárhol laktam, bárhol jártam, pár órán belül már tudtam, hogy hova kell menni...

és nem kell ezér összetörni magamat, csak megkérdezni az utcán pár alakot, akiről látod, hogy 'olyan'

2011. márc. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

keleti pu. más.nyílt titok,hogy ott az arabok adják a cuccot,amit a vonatok melletti fekete szemeteszacskókba tárolnak.Ez ilyen,ott mindenki kap,akinek van pénze.

Viszont a rendőrök érkezésük után lepacsiznak az arabokkal,és randomra igazoltatni kezdenek.

ezen nem kell meglepődni.

2011. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!