Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha valaki füvezik, az hány...

Ha valaki füvezik, az hány slukk után tép be? És mit takar a beszívás, meg a betépés kifejezés?

Figyelt kérdés
szal mittudomén ha valaki betép akkor milyen hatásai vannak, mondjuk a berúgás-hoz hasonlítva?
2011. márc. 22. 20:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

a 'betépés' a cannabiol receptorok túlzott kannabiol termelését takarja.


nem annyira testi mint a berúgás, inkább agyi hatás.

2011. márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

és nem lehet slukkba mérni.

csinálok én olyan cigit, hogy elszívom melletted, és beállsz mint a gerely.

2011. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
berúgáshoz, nem kell kötőjel. amúgy teljesen más érzés, na jó kicsit hasonlít rá, pl a szédülésben :) alapvetően 2 fajta fű van, az elszállós (indicák, testi hatás inkább) és a röhögtetős (sativák, agyi hatás inkább). az átlag füvesek indicát szoktak szívni, mert a dílerek 90%-ban azt adnak el. de gondolom nem ez érdekel.amikor betépsz, sok dolgot másik megvilágításban fogsz látni, és csomó érdekes gondolatod támad gyors egymásutánban, de ezeket pár perc múlva már el is felejted. hátradőlsz, behunyod a szemed és repülsz, hihetetlen érzés :) ja és, ha nagyon a berúgáshoz akarod hasonlítani, akkor gondold el, hogy milyen volt nagyon bebaszni, de vedd el a rossz mellékhatásokat. fűtől csak akkor leszel rosszul, ha túlszívod magad(nem könnyű, egyszer azért sikerült; az is kurv@jó volt:)) de szerintem nem jó az alkoholhoz hasonlítani, mivel nem pusztítja annyira az agysejteket, nem okoz pl tüdőrákot (szemben a dohánnyal), nem okoz testi függőséget egykönnyen, és a hatása is eléggé más. persze "nem buzdítok senkit a kipróbálására".
2011. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
akár egy slukk is elég lehet
2011. márc. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

22:05-ös vagyok:

konkrétan válaszolva az első kérdésre, a profik szerint az 5 tökéletes slukk pontosan elég.

2011. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
hát én még nem prbáltam, de ahogy hallom a cucctól függ
2011. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
én szívesen kipróbálnám, de csak úgy, hogy ha egyik ismerősömmel együtt kint az X játszótéren ahol sosincs senki, és igazából azért félek tőle, mert mivan ha beleszívok és annyira betépek, hogy nem bírok hazamenni, és a haverom? ő vele meg mi lesz? vagy ez nem ilyen? én ezért félek kipróbálni ilyet, meg azért, mert hogy akkor felhívnám közbe véletlenül szüleimet és kitálalnék nekik.
2011. márc. 23. 21:16
 8/17 anonim ***** válasza:
[nem buzdítalak titeket rá, de] HA beleraknátok 0,3-at fél ciginyi dohányba, azt megtekeritek, és attól 2-en pont eléggé fogtok betépni. ha kezdők vagytok, úgyse juttok olyan jó cucchoz, amitől 0,3-tól készek lennétek. amúgy meg kb. 2 óráig tart a hatása, addig ott röhögtök, annyi.
2011. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
az nagyonjó :))
2011. márc. 23. 21:51
 10/17 anonim ***** válasza:

"22:05-ös vagyok:

konkrétan válaszolva az első kérdésre, a profik szerint az 5 tökéletes slukk pontosan elég."


:D profik????


akkor had kérdezzem már meg, hogy szerinted ki a profi? :D

2011. márc. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!