Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha valaki füvezik, az hány...

Ha valaki füvezik, az hány slukk után tép be? És mit takar a beszívás, meg a betépés kifejezés?

Figyelt kérdés
szal mittudomén ha valaki betép akkor milyen hatásai vannak, mondjuk a berúgás-hoz hasonlítva?
2011. márc. 22. 20:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A stoner, értsd, "füves".
2011. márc. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
én profik között nőttem fel XD és ott úgy megy hogy amit berolltál azt el is kell tépni mindet.
2011. márc. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
telefonodat meg kapcsold ki közbe és ne aggódj haza tudsz majd menni de ne menj rögtön haza mer leveszik a szemeidből hogy be vagy tépve. aki először tép az nem kerel be annyira úgyhogy nem kell a para. de ha attól félsz hogy betépve köpsz akkor felejtsd el és élj nélküle.
2011. márc. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Hát... Nemlehet pontosan megmondani, mennyi slukktól tép be az ember. Sokmindentől függ a betépés:

-fű minősége

-milyen módon fogyasztod (szipkából gyengébb, vizi-erősebb)

-mennyi ideig "nyomod" magadba (sokkal több fű kell ahoz hogy betépj ha egyből kifújod a füstöt...)

-a hangulatodtól is függ


ja és eleinte ne keverd a piával, mer kidőlsz. a szervezeted nemfog tudni hogy reagálni az alkohol-fű párositásra, csak majd a későbbiekben.


én ezt tapasztalatból irom, azt lehethogy valakinél abszolút nemígy van.

2011. márc. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Pipából, jó minőségű fűből egy slukk is elég.

Cigiból, jó minőségű fűből, tolerancia nélkül, két slukkot már megérezni, a rendes betépéshez persze azért több kell.


Amúgy meg szerintem rakjatok bele 0,2-t, attól nem estek teljesen szét, de már jól érzitek magatokat. A későbbiekben sem érdemes ennél többet beletenni, bár ez azért eléggé függ attól, hogy milyen zöldet kaptok. (van amiből dupla annyi sem elég, de ha jó ragacsos, törni lehet és szinte fehér a gyantától, akkor jó pakkot kaptál)

Menni így ne menjetek sehova, mert úgy jártok, mint ismerősöm, aki nem tudott kimenni a McDonaldsból, mivel kívülről rá volt írva az ajtóra, hogy "húzni"... És ő húzta. :D Hazamenetellel meg várjátok meg, amíg elmúlik a szemvörösség, ez elég sokáig tarthat! Úgy tervezzétek, hogy 4-5 órát szánjatok rá az egészre.

2011. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

mi az, hogy szemvörösség? :OO


amúgy mi már simán benne vagyunk, csak fűt kéne valahonnan szerezni..

2011. márc. 29. 22:52
 17/17 anonim ***** válasza:
Szemvörösség - kiszárad a szemed és ezért vérágas lesz. A legfőbb jel, amiből megállapítható, hogy valaki tépett. Visine-nel állítólag meg lehet előzni, bár nekem nincs vele személyes tapasztalatom.
2011. márc. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!