Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kisebb boltokban, közértekben...

Kisebb boltokban, közértekben (coop, "sarki fűszeres") cigit-sört kiadják? (18 alatt,16 vagyok)

Figyelt kérdés
Húzzál tanulni, meg ilyenek nem érdekelnek. köszönöm.
2011. ápr. 1. 18:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

hát ezt most így senki semfogja megmondani neked... de próbálkozz! inkább kisebb abc-kben, közértekben. bemész azt mondod mit kérsz, ha szerencséd van ad, ha kérdi hány éves vagy azt mondod 18, ha személyit kér azt mondod otthon hagytad. aztán vagy ad, vagy nem. ha nem ad megpróbálsz 1 másik boltot. de fontos h ne izgulja menj be, menj úgy mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. de mindenhol van legalább 1 olyan hely ahol kiadják. ha meg sehol sem, akkor valakit megálltasz az utcán és szépen megkéred.


15/F

2011. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Húzzál tanulni!
2011. ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
előttem: mekkora szarok vagytok már, 16 évesen már miért ne lehetne cigizni/ sörözni?!? LOL! :D
2011. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%

arany kis szívem,azért,mert egy 16 évesnek még anyuka törli ki a kicsi popikáját...mert gyerek vagy még,egy kölyök! a cigi meg a sör a nagyoknak való...ne éld bele magad,hogy olyan nagyon nagy vagy! nem nagy vagy te,hanem vicces! a kettő között van különbség.

úgyhogy a normális válaszolóknak ment a zöld kéz...

2011. ápr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Jaj, Istenem, nem kell túlzásba esni... Gondolom úgyse fogjátok elhinni, de amúgy csak egy fogadás miatt kérdeztem. Vesztettem. Doboz sört/cigit kell vennem. Ennyi.

És kedves utolsó, nekem 16 éves koromban nem anyuci törölte popómat, azért, már nálad így volt, nem kell általánosítani...

2011. ápr. 1. 22:13
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
POntosan, az elsőnek van igaza. Én 15/F vagyok.többnek néznek mindenhol, és még az auchanban is kiadtáka multkor a whiskeyt meg a cigit.
2011. ápr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
nemtudom hol éltek de manapság már a 13-14 éves kis seggdugaszok is szivják a cigit meg hányásig isznak. nemértem mért vagytok felháborodva hogyha 16 évesen meg akar inni egy sört mellé meg elszivni egy cigit. énis ezt csináltam 16 évesen. beültünk a kocsmába megittunk egy sört a haverokkal elszivtunk mellé egypár cigit és kész. nincs ezzel semmi probléma ameddig tudod hol a határ.
2011. ápr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
utolsónál a pont
2011. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

Ha tudod hol a határ :)

igen.

Az alkohol a cigi is függőséget okoz. Nem most probléma, csak majd 50 évesen, mikor eliszod a házad...

( nem saját példa )))

2011. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

nekem a következő a véleményem:

nem hiszem el, hogy a "negatív" válaszolók között egyik sem ment el mondjuk bulizni 16 évesen, egyik sem szívott el egyetlen szál cigit sem, egyik sem ivott egy korty sört sem.. vagy ha igen, akkor az meg az ő baja hogy nem tudja élvezni az életet! :D nem azt mondom, hogy szokj rá a dohányzásra, vagy legyél alkoholista, de az hogy kipróbálod, vagy hogy néha-néha koccintasz a barátaiddal, azzal az égvilágon semmi probléma nincs.

2011. ápr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!