Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kisebb boltokban, közértekben...

Kisebb boltokban, közértekben (coop, "sarki fűszeres") cigit-sört kiadják? (18 alatt,16 vagyok)

Figyelt kérdés
Húzzál tanulni, meg ilyenek nem érdekelnek. köszönöm.
2011. ápr. 1. 18:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
igen, ott apo nt:DXD
2011. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Szerintem baromira nem leszel menobb sem a cigitol ,sem a piatol, csak budosebb meg hulyebb. De ezt meg ugysem fogjatok fel. ISKOLATEJ, azt vegyel bakker, ne cigit meg piat a coopban! :)
2011. ápr. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

"nem hiszem el, hogy a "negatív" válaszolók között egyik sem ment el mondjuk bulizni 16 évesen, egyik sem szívott el egyetlen szál cigit sem, egyik sem ivott egy korty sört sem.. vagy ha igen, akkor az meg az ő baja hogy nem tudja élvezni az életet!"


Es ti miert hiszitek, hogy csak piaval, droggal es cigivel lehet elvezni az eletet?

Szerintem ez csak arra igaz akinek szar az elete, es gyenge hozza, hogy jobba tegye, es kulonbozo potszerekhez nyul.

Ja, es igen, en is jartam bulizni fiatal koromba, de aztan rajottem, hogy teljes az eletem anelkul is, van szereto parom, varjuk a gyerekunk, dolgozom, hogy biztositsam nekik amire szukseguk van, eljarunk kirandulni, nyaralni, vannak megbizhato rendes barataim, a gondokon meg igyekszem felulkerekedni, pedig azokbol sincs keves. Ja, es a cigi meg a pia nem oldotta meg egyiket sem helyettem. :)

2011. ápr. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
éjjel-nappalikban kiadják. amúgy hogy-hogy csak fogadásból veszel, azért 16 évesen már nem nagy cucc..
2011. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
utolsó előttinek: lehet hogy te attól vagy boldog ha kirándulhatsz a pároddal, meg ilyenek, de nem hiszem hogy egy 16évesnek a gyereket kéne várnia stb -.- ha ő attól boldog hogy bulizik akkor bulizzon és érezze jól magát! és írtam is, hogy nem úgy értem hogy legyen alkesz meg láncdohányos. egy sörtől még nem leszel alkoholista:)
2011. ápr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!