Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért drágább, mivel másabb a...

Miért drágább, mivel másabb a többi ciginél a Dunhill?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmivel, csak kicsit hosszabb, és a sznobok, vagy a gazdagabbik orkok szívják. Egyébként nincsen rossz íze, tényleg érződik hogy minőségi dohányból csinálták, még hónapokkal ezelőtt, viszont most hogy lement 620ra pokoli lett, inkább a kékbond.
2011. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

asd

A Dunhill ugyanúgy 730, az arany Marlboro csökkent le..

2011. ápr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor kedves utolsó te el vagy tévedve, mert ma vettem Dunhillt, 620 ft ért, és nem csak az arany marlboro csökkent le, hanem az összes Philip Morris terméknek csökkent az ára, kivétel a kék bond, piros bond, meg úgy nagyjából az egész bond kollekció.
2011. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdésedre válaszolva, mert a Dunhill minőségi dohányból készült, és mind a cigarettán, és a dobozán is látszik a minőségi kidolgozás, ennek a legyártása pedig biztos költségesebb, nem utolsósorban a minőséget pedig meg kell fizetni. A Dunhill amúgy mindig jó cigaretta volt, rlég régi márka, édesapám mondta. Egyszóval a minőség miatt. Amúgy szerintem sem egy rossz cigi, de szeretem a kicsit karakteresebbeket, pl. piros Marlboro. 25/F
2011. ápr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

köszi az infót, h itt is csökkentették az adótalapot. már megijedtem, h a kedvenc cigimet csak 720ra viszik le. :D


vissza a kérdésre:

a minőséget meg kell fizetni

amiben másabb az valóban a hossz, és a jó dohány mellett az is, h sokkal finomabbra vágják (benne is van a nevében, h fine cut). emellet a dunhill nem csak dohány, hanem ruházati márka is (nem direkt az összefüggés).

illeve nem füstöl annyira, nincs visszataszító mellékíze, mint pl a bondnak, goldfieldnek vagy viceroynak, és maga az íz is szilaj (szerintem. bár minden cigire van egy jelzőm :D ).

és ami miatt viszi a pálmát, h a szűrő nem ragad hozzá az ajkadhoz, mert olyan papírral van bevonva (talán zsírpapír) :D +eztétikus.

2011. ápr. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi:D
2011. ápr. 4. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:
szívesen:D:DXDXD
2011. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!