Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Töltött ciginél hogyan kell...

Töltött ciginél hogyan kell közepes erősségűt és jó minőségűt készíteni? Milyen hüvellyel és milyen dohánnyal dolgozzak? Így kb. milyen erős lesz?

Figyelt kérdés
A töltött cigi sokkal rosszabb, mint a bolti? Olyan 0,6 mg erősségűt szeretnék kihozni belőle... Ha írtok dohányt és hüvelyt, kérlek, írjatok árat is! Köszi!
2011. júl. 10. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Primus hüvely, szénszűrős.

A dohányt még én sem tudom, mert nem sikerült kikísérletezni. Szofi dohány túl erős, ajánlották a domingót, de még nem próbáltam ki, mert van még a szofiból. 2500körül vannak a nagy dobozosak ezekből ha jól emlékszek.


Tölteni meg ha keményre töltöd gyengébb, ha lazábbra akkor erősebb, szóval egy köztes állapotot kell találni.


Nekem a fém töltő vált be, az 750Ft.



Megkérdezhetem, hogy te milyen dohányt próbáltál? És hogy az mennyire volt jó?

2011. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a választ, megy a zöld kéz. :) Én még semelyiket nem próbáltam ki, azért tettem fel a kérdést is. Kicsit sokallok egy doboz cigiért 600 forintot, viszont próbáltam abbahagyni és nem jött össze, úgyhogy valami olcsóbb módon szeretném megoldani...


Hátha valakinek lesz tanácsa! :) Egyébként azt hallottam, hogy például hiába van kék szofi dohány, attól jóval erősebb, mint a bolti... :/ Ha nagyon erősen tömöd meg, attól miért lesz gyengébb?


Egyébként nem árulnak fehér, vagy sárga, esetleg többfajta kék dohányt? Igazából ebben nem vagyok jártas, azért kérdezgetem... De azért köszi még egyszer! :D

2011. júl. 10. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Golden gate hüvely,200 db-os 220 Ft,Hozzá kék LD dohány 130g-os 1990 Ft.pont jó,én sem szeretem a túl erőset.

Minden hüvelynek más íze van,én azért vettem goldeneset az Ld dohányhoz.nekem így jobban ízlik.

2011. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy az sem jó,ha túl tömöd,mert behorpad a homlokod mire elszívod. :))
2011. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább a kék LD dohány vált be, gyengébb mint a Szofi, és kék Szofis hüvelybe töltöm, az szénszűrős. Valóban gyengébb a keményebb, de homlokhorpasztóbb is :).
2011. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én kék Golden Gate hüvelybe töltöm,a kék Golden Gate dohányt,de ennek a hüvelynek sajna nincs szénszűrője,úgyhogy én a Primus multifilter-t ajánlom,Primus dohánnyal,az állítólag nem olyan erős.

Úgy tudod gyengére tömni,hogyha jó keményre tömöd.

És szerintem a töltött,egyeltalán nem rosszabb,mint a bolti!

A töltöttben legalább csak dohány van a hüvelyben,míg a boltinál vannak benne különböző íz,és erősségfokozók.

2011. júl. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsó válaszolóval.Kb 3 hónapja töltött cigit szívok.tegnap rágyújtottam egy kék multira(azelőtt csak azt szívtam,szerettem),és éreztem azt a rossz mellékízt,nem volt természetes.Nekem a töltött jobban bevált,frissebb.
2011. júl. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!