Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van ez? (Kérdésed túl...

Impi Zsolti kérdése:

Miért van ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy az ismerőseim cigimániások, én meg ha elszívok 1 szálat rögtön bekábulok, fáj a fejem , hányingerem van . Másoknak miért jó ez ? Nekem miért nem?
2011. ápr. 4. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Örülj neki. Nem szoksz rá.

2. Senkinek nem könnyű az első néhány szál.

2011. ápr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán nikotin allergia lehet, vagy a szervezeted nincs hozzá szokva. Még egy ok, hogy ne dohányozz. Úgyis csak a pénzed fogy tőle.
2011. ápr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért van, mert valószinüleg ellenanyagot termel a szervezeted. ez jó. Sokkal jobb, mint ha nem akarál cigizni, de nem termelne ellenanyagot.

Ma Magyarországon ,. kb minden ötödik ember " hajlamos" rászokni, tehát a szervezete nem áll ellen neki.

2011. ápr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó... Te ezt az infót honnan lőtted? Az én sulimba kb 90-100an járunk abból 50en tuti dohányoznak rendszeresen. Akkor én génhibásokkal járok egy helyre vagy belterjesek vagyunk ?
2011. ápr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Túl sok nikotint viszel be. Szívj gyengébb cigit, vagy ne szívd el az egészet. Akkor csak bekábulsz, ami jó. :o)
2011. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!