Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy működik a letüdőzés?

Hogy működik a letüdőzés?

Figyelt kérdés
Sokféle dolgot hallottam, van aki például nyel egyet és utána fújja ki, van aki vesz rá levegőt, de hol? Az orrán vagy a száján?
2011. ápr. 7. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyeléssel nemsok fog a tüdődbe menni..XD de úgykell hogy beleszívsz a cigibe nemfújod ki és veszel rá levegőt..én annó úgy hallottam hogy beleszívok a cigibe és azt mondom HÍÍÍÍÍÍÍÍJ(itt szívod be a levegőt miközbe mondod ki) jön az anyám! és a szádon persze
2011. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

én is így próbáltam először, mint ahogyan az első írta.

Bátyám barátnője mondta, hogy azt mondjam: HÍJJJ A LOVAM

De a lovam már nem jött ki, mert majd meg fulladtam a köhögéstől:D

2011. ápr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
úgy mint a levegőé b.zmeg
2011. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Beszívod és ráveszed a levegőt. Vagy egyből leszívod. És akkor utána beszélj. ha nem jön füst, letüdőzted.
2011. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Beszívod és ráveszed a levegőt. Vagy egyből leszívod. És akkor utána beszélj. ha nem jön füst, letüdőzted."


azér f.sza hogy neked a tüdőd elnyeli az összes füstöt és nem jön semmi...

2011. ápr. 8. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szívsz cigit, majd kimondod "HÜükk ott a lovam! " már lent is van :D hajrá
2011. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%

egyszerűen nem bírom felfogni.

miért olyan nehéz??????

írja le valaki légyszives. ugyan úgy kell letüdőzni ahogy a levegőt. egyszerűen leszívod a tüdődbe....


ez mér nehéz??? mér van minden nap egy ilyen kérdés?

2011. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
először a szádba szívod, és kifújod egy zacskóba, aztán felvágod a hasad egészen a tüdőig, és amikor van egy kisebb lyuk a tüdődön, ott be tudod engedni a füstöt a zacskóból, azt összevarrod magad, és kifújod, de ha rám hallgatsz azt a füstöt is tedd a zacskóba, és mehet az egész előröl :D én így csinálom 10 éve és csak 1 szál cigibe került :)
2011. ápr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
szájba szívod, utána meg ráveszel egy levegőt, hajajajaj de nehéz jézusom... 5 évesen még tudtam hoyg kell, pedig még nagyon távol volta makkro a cigitől...
2011. ápr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszívod a füstöt,s utána a szádon keresztül levegőt veszel,és kész is! :)
2011. ápr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!