Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem müködik az elektromos...

Nem müködik az elektromos cigim. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Feldugtam tölteni, usb-re(mert csak azt kaptunk hozzás)és aztirj az angol leirás hogy világitanija kéne, de csak megvillan amikor bedugom, töltöttem 3-4 orát, de nem müködik, ujj patron van benne. mi lehet a baj?
2011. szept. 2. 19:01
 1/9 A kérdező kommentje:
fontos! Segitsetek.
2011. szept. 2. 19:05
 2/9 anonim ***** válasza:
a géped kijelzi, hogy "csatlakozott" egy új eszköz?
2011. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem. Megoldás? de Villan egyet a vége.
2011. szept. 2. 19:11
 4/9 A kérdező kommentje:
Valami ötlet?
2011. szept. 2. 19:21
 5/9 anonim ***** válasza:

hm. Nekem volt olyan, hogy elől b*szakodott az usb portom, hát betettem hátulra. Nincs jobb ötletem, bocsi :/

Esetleg ha van olyan teló töltőd, mint nekem, akkor abba dugd bele (mert nekem az usb-re lehet húzni a töltő fejét :D) Max elrohansz a legközelebbi telósboltba (vagy nem tom hol lehet töltőket venni) és megmondod, hogy Sonny Ericsson Xperia X10 töltőt vásárolnál :D

2011. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nah kerestem neked egy ilyen képet, ahol láthatod miről gagyogok. Viszont ebből az árból szerintem egy új elektromos cigit vehetnél már xD

[link]

2011. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösz , de valahogy elkéne érni hogy reagáljon a gép arra hogy be lett dugva az usb...
2011. szept. 2. 19:32
 8/9 anonim ***** válasza:
általában a legelső alkalommal behozza a "varázslót" és akkor rákattintasz és már telepíti is fel az új eszközt. Nem tudom, miképp hozhatnád ismét elő :(
2011. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de villan a cigi, csak a gép nem érzékeli vagy mittudomén:(
2011. szept. 2. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!