Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rá tudok-e szokni a cigire,...

Rá tudok-e szokni a cigire, ha nem szívom tüdőre, csak a számba és ki is fújom?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete kezdtem. Első hét alatt elment legalább 18 szál kék Pall Mall, de napok óta nem szívtam semmit. Nem hiányolom. Nem hiszem, h ilyen könnyű lenne függőnek lenni...


És lehet valami bajom így, h nem szívom tüdőre ?


2011. ápr. 15. 17:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem tudsz olyan könnyen.

Amúgy a testi függőség már kb fél doboz cigi/ nap elszívása után is kialakul. Azonban csak kb 1-2 hét folyamatos cigizés után múlik el a cigi rossz íze által okozott rossz. Így igaz hogy már a szervezeted kívánja a nikotint,de még elég rossz reakciókat vált ki belőled a cigi így nem akasrz újból.



De ha már telítetted füsttel magad és kívánod is akkor már jó érzés.


Akkor leszel függő ha nem bírsz megállni vagy nem akarsz 2 hét szünetet

2011. ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Rá tudsz, ugyanis a nyáladdal beviszed a nikotint a szervezetedbe. És légy szíves, most hagyd abba, míg lehet, mert baromira meg fogod bánni, és az egész életedet elcseszed. Én 20 év alatt egy ház és egy kocsi árát elszívtam.
2011. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is, mikor elkezdtem, azt gondoltam nem szokok rá. Észre sem vettem, és rászoktam. 20 éve.
2011. ápr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
azt nem értem mi a f.nak kell cigizni? Én megfogadtam már 15évesen, h soha 1 slukkot se.most vok 24.végigbuliztam a gyerekkorom pedig kb 22éves koromig.és soha nem gyújtottam rá.és semmivel nem vok kevesebb. 24éves vok, van egy szép Barátnőm másfél éve, dolgozok, jól keresek, családalapításon jár az eszem...
2011. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Már rászoktál.
2011. ápr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nehezebben mint ha letüdőzöd, viszont szuper kis szájrákot kapsz, ami sokkal hamarabb kialakul...
2011. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
mi értelme van így? Jó, megértem, hogy aki letüdőzi annak jó-kötlse csak a pénzért. De aki nem is szívja normálisan és kidobja rá a pénzt? az ekkora egy balf.sz
2011. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Utolsónak van igaza, akkor mi a f.sznak cigizel ha nem is tüdőzöd le? Kiröhögnek basszus. Semmi értelme nincs akkor cigizned, vagy letüdőzöd vagy hagyod a pic.ába az egészet, válassz.
2011. ápr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Akkor azt is írd már le h mi értelme annak a büdös drága vacaknak???? Vagy csak azért szívod h ne nézzenek ki a többiek?
2011. ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, és még szájrákot is kaphatsz.
2011. ápr. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!