Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan kell egyből tüdőre...

Hogyan kell egyből tüdőre szívni a cigit?

Figyelt kérdés
Egyébként ha először cigizek és letüdőzöm fogok köhögni,fulldokolni?
2011. ápr. 4. 15:40
 1/7 anonim válasza:

Beleszívsz a cigibe, aztán veszel egy levegőt, és le is szívtad tüdőre. 99% hogy fogsz köhögni.

De ha adhatok egy tanácsot: ne próbáld ki! Én is így kezdtem. Most felnőtt fejjel úgy gondolom, bár ne tettem volna, mert képtelen vagyok leszokni, és rengeteg problémám van ebből.

2011. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én kipróbáltam már,néha szoktam is,de letüdőzni csak 1-2x próbáltam.Én nem köhögtem,valószínűleg azért mert a barátaimmal sokszor jártunk olyan helyekre ahol rengeteg füst volt és talán egy kicsit hozzászokott a tüdőm :/
2011. ápr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: Minek cigizel ha nem tüdőzöd le? úgy értelmetlen, még rajoskodásra sem jó így...:D
2011. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én tudok egy teljesen biztos módszert,anyukám tanította! meggyújtod a cigarettát,gatyát le,és feltolod a végbeledbe,aztán úgy teszel,mintha visszatartanád a székletedet! Orvosommal megbeszéltem,azt mondta,nem káros és nem okoz aranyeret sem. majd írj,hogy sikerült-e! =)
2011. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
de vicces vagy kedves utolsó, szakadok -.-" 11 éves marha
2011. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

hát ez már nem lehet igaz. minden nap látok egy ilyen kérdést.

uygan úgy kell letüdőzni, ahogy b.zmeg a levegőt letüdőzöd.

2011. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bárcsak gondalan és 11 éves lehetnék ismét! Sajnos az élet nem ilyen... A válaszom tükrözi a kérdés jellegét,ennyi. Nem leszel attól lazább,hogy otthon titokban a fürdőszobában vagy a haverokkal elszívsz pár szálat. Ha ennyire bizonytalan vagy,kérdezd meg a szüleidet,nyílván szives-örömest beavatnak a világ titkaiba,többek között ebbe is.
2011. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!