Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ilyen jó a barna, puhadobozos...

Ilyen jó a barna, puhadobozos Szofi?

Figyelt kérdés
Ma a boltban 2 ember is azt vett elöttem, egy 3.-nak már nem is jutott és az eladó mondta neki, hogy nagyon hamar elszokott fogyni. Ilyen jó cigi?
2011. ápr. 19. 14:49
 1/9 anonim válasza:
100%
nagyon jó amikor még dohányztam aszt szivtam érdemes aszt venni nem is drága ugy hogy jó :)
2011. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem igazán, csak olcsó, meg megszokták. De ha megfigyeled a hatvan közeli korosztály szív inkább azt.
2011. ápr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem egy rossz cigi, anno én is sokszor vettem, édesapám 25 éve szívja a puhadobozos barnát:)

Az idősebbek azért szívják gyakran, azért is lehet látni, mert régen, amikor még nem jöttek be annyira a külföldi cigik, és amikor nagy dolognak számított, amikor valakinek kivillant a zsebéből egy piros Marlboro, akkor az emberek nagy többsége ezt szívta, az egyik legjobb magyar cigi volt, sokan azt mondják ma is az. Aki régen ezt szívta, és most is, az már nem nagyon vált erről át másfajtára.

2011. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
És most meg már az a nagy dolog ha a Djarum Cherry villan ki...-.-":D
2011. ápr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
hát én soha számba nem vennémxD maradok a Gold Marlboro-nál:P
2011. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó: Én meg a pirosnál, ha már cigi, akkor legalább erős legyen. Egyébként meg a szofi szimplán egy rohaadt jó cigi, akármennyire káros.
2011. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én keménydobozos barna szofit szivok. Mondjuk pár hete bordó xD
2011. ápr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Erős, de markáns izé van. Imádom. tiszta a füstje, utóíze nincs, a szaga hamar elmegy. sokan azt mondják, csöves cigi, pedig a legjobb. Akik a gyengébbekhez vannak szokva azoknak nem tetszik. Mindenképp vegyél egy dobozzal. ha ismerősöket kínálok vele, ők is dicsérik, csak azért nem szívják mert cikinek tartják.
2011. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak igaza van.

Ha nem töltött cigit szívok, akkor beton Szofit veszek.

Egyetlen bajom van vele, hogy nekem gyenge. De ettől függetlenül imádom :)

Az arany Malrboro meg egy díszdobozos hegyi levegő.

2011. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!