Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzás befolyásolja a...

A dohányzás befolyásolja a menstruációt?

Figyelt kérdés

Kb. 4 hónapja dohányzok rendszeresen - napi 1 doboz cigit szívok el. Eléggé köhögök tőle, de ez most nem lényeg. Most 23-án lesz két hónapja, hogy nem jön meg a havi vérzésem, és nem tudom ezt mi okozhatja... Terhes biztosan nem lehetek, mivel még nem voltam egy fiúval sem. A cigi okozhatja a menstruáció kimaradását? Nőgyógyászhoz nem akarok elmenni még. Az ANTI_CIGI kampányolókra nem vagyok kíváncsi: tudom mit csinálok, mik a következményei.


20/L


2011. ápr. 20. 23:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, de közben megtaláltam a választ. A dohányzás hatással van a ciklusokra,és csökkenti a teherbeesés kockázatát.
2011. ápr. 20. 23:37
 2/3 anonim ***** válasza:
ha már cigiellenességet nem akarsz hallani: cigiszünetekben ismerkedj. szedj fel vmi jó pasit;)
2011. ápr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted mit nem befolyásol a dohányzás??


Bármire hatással lehet. Sokan észre sem veszika dohányosok közül, hogy idült gennyes mandula, vagy fog gyulladásuk van akinek meg egy kicsit jobb a szaglása, a gyomra felfordul, ha beszélnek hozzá pedig akkor még rá sem gyújtottak aznap..

2011. ápr. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!