Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most akkor én "szerencsés"...

Most akkor én "szerencsés" vagyok?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyan válaszokat írjatok, amivel előbbre viszitek a dolgot, nem pedig leoltotok.


Eddig csak néhány szál cigit szívtam (hosszú arany marlboro). De azt megfigyeltem, hogy az, hogy kívánom egyre gyakrabban volt, eleinte heti 1x, utána hetente 2x, most kb. ott tartok, hogy már 2 naponta szoktam kettőt egymás után és így elvagyok 2 napon át. Azt vettem észre, mint ahogy sokan írták, hogy rosszul vannak tőle. Jelentkezik enyhe szédülés, fejfájásnak nem nevezném, fura érzés inkább... Azt is észrevettem, hogy mindig valami "probléma" jön elő miatta, ami valószínűleg reakció arra, hogy ne folytassam. Ilyen volt az, amikor kis seb lett a nyelvem alatt, most meg például köhögök és olyan, mintha meg lennék fázva (torkom, stb., csak nem folyik az ororom), viszont kint 20 fok volt egy hétig... Ez valószínűleg azért van, mert tiltakozik ez ellen a szervezetem? Emiatt szerencsés vagyok, mert ezek mellett "nem lehet" rászokni? (nem fogok többet)


Ami a koromat illeti nem talált, nem 12, hanem 19 és F.


Köszi előre is a válaszokat! :))


2011. ápr. 22. 12:04
 1/6 anonim válasza:

Tedd le a cigit:)

Ez miért kérdés?

Én már láttam dohányos tüdőt...:(

2011. ápr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A tünetek miatt ez nem kérdés, hogy le fogom... :D


Mivel olvasgattam már kérdéseket és valahova beírta valaki, hogy ő nagyon örült volna, hogyha neki is ilyen reakciói vannak, hogy elkerülje...


Kíváncsiság vezérelt igazából, hogy milyen lehet, de rájöttem, hogy ez egy hülye körfolyamat csak... Semmi jó dolog nincs benne, azért szívják az emberek, mert szükségük van rá és nem jobban érzik tőle magukat... Az az igazság, hogy ez a 2 szál is így megköhögteti az embert, és fáj tőle az ember torka, akkor nem vagyok kíváncsi arra, hogy milyen az, mikor valaki kiad napi 1000-1200 forintot azért, hogy rosszul legyen. :)

2011. ápr. 22. 12:29
 3/6 anonim válasza:
89%

Előző vagyok, örülök neki hogy erre a megállapításra jutottál:)

sokkal jobb a tiszta levegőt szívni:)))

2011. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, valamivel jobb ötletnek tartom, mint cigizni... :D


Egyébként azért tettem fel a kérdést, hogy más is volt így vele, vagy csak figyelmen kívül hagyta ezeket a jeleket, vagy csak én produkálok ilyeneket... Esetleg arra lettem volna kíváncsi, hogy az erősségével van-e gond, vagy csak szimplán a márkában lévő anyagok váltják ezt ki.


Igazából vélemény számítana, nem szeretnék rászokni. Első ránézésre jó dolognak tűnik, összehozza az embereket, meg jó érzést kelt, csak mondjuk ha abba belegondolunk, hogy lehet, tényleg jó érzés, de ha nem mennek ki és csinálják, akkor beleőrülnek idézőjelesen, büdösek lesznek tőle. Hiába van meg az akaratuk, hogy nem szeretnék, rossz... akkor is ott van, hogy el kell mulasztani ezt az érzést... Az emberek másik fele pedig tojik ezekre és azt mondja: "velem ezek sohasem történhetnek meg" és hozza a példáit...


Kíváncsi vagyok, hogy a többi ember mit gondol erről, ők is így érezték-e, amiket az elején leírtam...


Köszi a válaszodat! :D


Egyébként te már próbáltad? neked mi a véleményed? :D

2011. ápr. 22. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:
wadöfak dö kvesztzsön?:D
2011. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy ezért van. Hagyd a fenébe és keress más pótcselekvést ami nem mérgezi a szervezeted, fiatal vagy még könnyen abba lehet hagyni, rugalmas az ember szervezete fiatalon.

Szerintem csak pótcselekvést keresel, szerintem még nem lettél függő.

Sproltolj sztem, kondi bicaj futás úszás bármi jó.

Vagy gitározz az is le tudja kötni az embert.

Amikor úgy érzed hogy beadnád a derekad nézd meg ezket a linkeket és legyél elszánt

[link]

[link] videót is nézd meg

[link] olvasd ezeket figyelmesen végig.

Haverokat is ezekkel szoktam bíztatni.

Remélem tudtam segíteni.

2011. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!