Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A vizipipám testét amikor...

A vizipipám testét amikor kiöblítettem vízzel fekete cseppek voltak benne, mi az szén és még mindig benne vannak pedig vagy 20 percig mostam?

Figyelt kérdés
Mit csináljak vele? A kerámia dohánytartó tölcséren ugye 4 lyuk van? Mert akkor nekem 2 nagyon eldugult sehogy se tudom kiszedni az aljába és a lyukakba is benne van a dohány szerintem.. Mit tegyek?
2009. márc. 6. 10:55
 1/1 anonim ***** válasza:

én a bizosító tűt ajánlom a kerámiához, azt kiegyenesítve egész jól át lehet döfni a beleragadt dohányt.

a test tisztítására van egy olyan eszköz, mint a kéményseprők nemtommije, de kisebb méretbe elvileg a pipához kellett, hogy kapjál olyat.. azzal kell átsikálni és jó forró vízzel, akkor elvileg teljesen tiszta lesz.. ha még mindig jönnek a fekete cseppek, akkor próbálkozz citromlével, az mindent megold

2009. aug. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!